همه فان

شنبه 29 فروردین 1394

تازه ترین عکسهای پوریا پورسرخ فروردین ۹۴ , بیوگرافی پوریا پورسرخ , عکسهای دیدنی و جدید پوریا پورسرخ , عکسهای شخصی جدید پوریا پورسرخ ۹۴ , زندگینامه پوریا پورسرخ , همسر پوریا پورسرخ , تصاویر خصوصی جدید پوریا پورسرخ فروردین ماه ۹۴ , عکسهای بهاری جدید پوریا پورسرخ , عکسهای متفاوت جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴ ,

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

تازه ترین عکسهای پوریا پورسرخ فروردین ۹۴ , بیوگرافی پوریا پورسرخ , عکسهای دیدنی و جدید پوریا پورسرخ , عکسهای شخصی جدید پوریا پورسرخ ۹۴ , زندگینامه پوریا پورسرخ , همسر پوریا پورسرخ , تصاویر خصوصی جدید پوریا پورسرخ فروردین ماه ۹۴ , عکسهای بهاری جدید پوریا پورسرخ , عکسهای متفاوت جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴ ,

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

عکس جدید پوریا پورسرخ و مهدی پاکدل

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

تصاویر شخصی جدید پوریا پورسرخ

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

سلفی جدید پوریا پورسرخ ۹۴

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

عکسهای دیدنی و جدید پوریا پورسرخ ۹۴

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

تصاویر جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴

سلفی جدید پوریا پورسرخ فروردین ماه ۹۴

موضوعات مشابه:

عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکس جدید پوریا پورسرخ در کنار بهنام سراج عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای جدید مهدی پاکدل تیر ۹۳ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکس های جدید پوریا پور سرخ در سالروز تولدش عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴جدید ترین عکس های پوریا پور سرخ فروردین ۹۳ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکس های جدید پوریا پور سرخ در افتتاحیه فروشگاه سارو عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای شخصی جدید سیاوش خیرابی فروردین ۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکس های جدید مهدی پاکدل در سالروز تولدش عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای شخصی جدید حدیث مدنی ۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴سری جدید عکسهای بازیگران و همسرانشان تابستان ۹۳ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای جدید بهاره رهنما فروردین-۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای جدید نیکی کریمی فروردین-۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای جدید سارا منجزی فروردین ۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای جدید علی پهلوان در سال ۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای سلفی جدید میلاد کی مرام در سال ۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای شخصی جدید و متفاوت آزاده زارعی ۹۴ عکسهای جدید پوریا پورسرخ در سال ۹۴عکسهای جدید بازیگران در شبکه های اجتماعی-فروردین-۹۴

بیوگرافی پوریا پورسرخ,بیوگرافی پوریا پورسرخ بازیگر,بیوگرافی جدید پوریا پورسرخ,زندگینامه پوریا پورسرخ,زندگینامه ی پوریا پورسرخ,همسر پوریا پورسرخ,نام همسر پوریا پورسرخ,تصاویر همسر پوریا پورسرخ,عکس های همسر پوریا پورسرخ

منبع مطلب :

http://axx2014.ir/

 • نظرات() 
 • جمعه 28 فروردین 1394

  اگر سرعت شاتر شما به میزان معقولی سریع باشد، با توجه به نور زیاد پس زمینه، به راحتی می‌توانید از دیافراگم‌های بسته‌تر برای این کار استفاده کنید. فراموش نکنید که از روی لنز خود «هود» یا همان نورگیر را باز نکنید. قطعاً هور می‌تواند جلوی بسیاری از بازتاب‌های نوری درون لنز یا همان «فلیر» را بگیرد.

  آشنا شدن با تکنیک جالب عکاسی سیلوئت

  آشنا شدن با تکنیک جالب عکاسی سیلوئت,عکاسی سیلوئت یعنی قرار دادن سوژه تاریک روبروی پس زمینه روشن؛ سوژه مورد نظر به گونه‌ای در قاب نقش می‌بندد که به نظر یک سایه تاریک است.

   

  بیشتر عکس‌های سیلوئت ، در برابر آفتاب یا پس زمینه‌ای که با یک نور شدید روشن شده است ثبت می‌شوند. برخی از سیلوئت‌ها نیز در زیر آب ثبت می‌شوند. سوژه اصلی به طور کلی تیره شده و تنها محدوده و مرزهای جسمی‌اش، آن را از پس زمینه جدا می‌کند.

   

  عکاسی سیلوئت، تکنیک فوق‌العاده‌ای برای نمایش راز‌آلود و در عین حال باشکوه یک سوژه به شکلی ساده نمایانه و تنها با ارائه شکل کلی سوژه است.

   

  نکته‌ای که در مورد عکس سیلوئت وجود دارد این است که در این تکنیک مشخصات سوژه به صورت کامل نمایان نمی‌شود، بلکه با ارائه قسمتی از مشخصات سوژه، ساخت بقیه جزئیات آن به تخیل مخاطب واگذار می‌شود. عکاسان تازه‌ کار بسیاری هستند که دوست دارند نحوه عکاسی سیلوئت را بیاموزند.

   

  در این مقاله، به معرفی چند راهکار و ترفند برای گرفتن عکس‌هایی با تکنیک سیلوئت می‌پردازیم. در این تمرینات سعی شده‌است تا تکنیک سیلوئت به صورت موجز بیان شده و به راحتی شما را به گرفتن سیلوئت‌های جذاب برساند.

   

  قرارگیری سوژه

  اولین و اساسی ترین چیزی که در اینن مورد باید به خاطر بسپارید، قرار دادن سوژه در مقابل یک نور روشن است.

   

  سیلوئت‌های جذاب زمانی گرفته شده‌اند که در پشت سوژه تنها یک منبع نوری قرار دارد. سوژه انتخابی شما باید به لحاظ فیزیکی کاملاً قابل تشخیص و متمایز بوده و نسبت به منبع نور در قاب، اندازه بزرگی داشته باشد. اگر از سوژه انسانی استفاده می‌کنید،

   

  قسمتی از اندام او (مانند دست، بینی، لب‌ها و …) را در مقابل پس زمینه قرار دهید، به طوری که خط‌وط پیرامونی‌اش، هویت آن را مشخص کند. همچنین می‌توانید با قرار دادن قسمت‌های خاص سوژه (به جای قرار دادن کل آن) در مقابل نور اصلی، شکلی عجیب و غیر معمول از آن بیان کنید.

   

  نور پردازی عکس سیلوئت

  هنگام گرفتن عکس باید از خاموش بودن فلاش دوربین خود مطمئن شوید. ابتدا محل قرارگیری سوژه و نور پس زمینه را تنظیم کنید. سوژه بایید کاملاً تاریک به نظر برسد، و در عین حال نورسنجی پس زمینه کاملاً درست باشد.

   

  اگر احیاناً نوری در مقابل نور پس زمینه شما قرار داشته باشد (به سوژه بتابد)، و شدت آن نزدیک و یا بیش از نور پس زمینه باشد، سوژه شما روشن شده و عملاً گرفتن عکس سیلوئت امکان ناپذیر می‌شود.

   

  بهترین راه این است که قبل از اقدام به گرفتن عکس، مطمئن شوید که نور تابیده شده به سوژه (از سمت دوربین) به مراتب کمتر از نور پس زمینه است.

   

  وقتی که موفق به گرفتن یک سیلوئت کامل و تمام عیار شدید، می‌توانید با تغییر مکان دوربین، طوری قاب بندی کنید که قسمتی از سوژه نور خورده و عیان باشد. این نوع نورپردازی باعث بعد بخشیدن و واقع‌نمایی عکس می‌شود.

   

  نورسنجی

  بعد از اینکه سوژه خود را در محل مناسب قرار داده و منابع نوری را کنترل کردید، گام بعدی بستن قاب مناسب و نورسنجی براساس پس زمینه (و نه بر اساس سوژه) است.

   

  برای این‌کار می‌توانید نشانگر نورسنج دوربین را بر روی روشن‌ترین قسمت عکس قرار داده و با نیم فشار دادن دکمه شاتر، عکس را نورسنجی کنید. با این کار شما به دوربین خود قسمت روشن عکس را به عنوان قسمت تون‌های متوسط معرفی می‌کنید.

   

  با این کار تمام سوژه‌های کم نور تر از قسمت‌های روشن عکس، مانند سایه و تاریک ثبت می‌شوند. در نظر داشته باشید که نور سنجی را بر روی خود منبع نور انجام ندهید، چون در این صورت نورسنجی عکس به درستی انجام نمی‌شود.

   

  برخی دوربین‌ها شیوه‌های نورسنجی متفاوتی (از جمله مرکزی، تک نقطه‌ای، چند نقطه‌ای و میانگین) دارند. در این صرت می‌توانید با انتخخاب نورسنجی مرکزی، و با قرار دادن قسمت روشن صحنه در مرکز قاب، نورسنجی کنید.

   

  فوکوس کردن

  هنگام فوکوس کردن باید بر روی سوژه اصلی فوکوس کنید. نکته‌ای که اغلب تازه‌ کاران در آن دچار اشتباه می‌شوند این است که بر روی پس زمینه فوکوس می‌کنند. نزدیک شدن به سوژه باعث می‌شود هم پس زمینه روشن‌تر به نظر برسد و هم زاویه‌های بیشتری برای قاب بندی در اختیار داشته باشید.

   

  توصیه‌هایی از عکاسان حرفه‌ای

  بیشتر عکاسان حرفه‌ایی زمان خاصی را برای گرفتن عککس‌های سیلوئت انتخاب می‌کنند. بنا بر توصیه این افراد، بهترین زمان برای گرفتن عکس‌های سیلوئت، هنگام غروب آفتاب است. در این زمان، آفتاب زاویه‌ای افقی نسبت به زمین داشته و در عین حال آسمان نسبت به زمین بسیار روشن‌تر است.

   

  در نتیجه کنتراست نوری بیش‌تری در پی دارد. توصیه‌ دیگری که در این زمینه می‌شود، انتخاب دیافراگم‌های بسته، برای عمق میدان بیش‌تر است.

   

  اگر سرعت شاتر شما به میزان معقولی سریع باشد، با توجه به نور زیاد پس زمینه، به راحتی می‌توانید از دیافراگم‌های بسته‌تر برای این کار استفاده کنید. فراموش نکنید که از روی لنز خود «هود» یا همان نورگیر را باز نکنید. قطعاً هور می‌تواند جلوی بسیاری از بازتاب‌های نوری درون لنز یا همان «فلیر» را بگیرد.

   

   

  منبع:سایت فرنت

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 27 فروردین 1394

  میتی کومان واقعی چه فردی بود؟,میتی‌کومان در حقیقت «میتو کومان» بوده است که برگرفته از شخصیتی تاریخی به نام «توکوگاوا میتسوکنی» بود که در قرن هفدهم در ژاپن و در میتو می​زیسته و از افراد عالی‌رتبه شهر میتو به حساب می‌آمده است. میتی کومان واقعی چه فردی بود؟,میتی‌کومان در حقیقت «میتو کومان» بوده است که برگرفته از شخصیتی تاریخی به نام «توکوگاوا میتسوکنی» بود که در قرن هفدهم در ژاپن و در میتو می​زیسته و از افراد عالی‌رتبه شهر میتو به حساب می‌آمده است.   کارتون «سفرهای میتی‌کومان» شاید به‌خصوص برای پسربچه‌های ایرانی یادآور خاطرات فراوانی باشد. دوبله زیبا، ژانر احساسی – رزمی و شخصیت‌های جالب داستان به خصوص زمبه و

  میتی کومان واقعی چه فردی بود؟

  میتی کومان واقعی چه فردی بود؟,میتی‌کومان در حقیقت «میتو کومان» بوده است که برگرفته از شخصیتی تاریخی به نام «توکوگاوا میتسوکنی» بود که در قرن هفدهم در ژاپن و در میتو می​زیسته و از افراد عالی‌رتبه شهر میتو به حساب می‌آمده است.

   

  کارتون «سفرهای میتی‌کومان» شاید به‌خصوص برای پسربچه‌های ایرانی یادآور خاطرات فراوانی باشد. دوبله زیبا، ژانر احساسی – رزمی و شخصیت‌های جالب داستان به خصوص زمبه و سگارو، همگی در ماندگاری این کارتون جذاب تاثیرگذار بودند.

   

  این عکس، میتو کومان واقعی را نشان می‌دهد. او به دلیل صداقتش و همچنین به خاطر اعتماد بیش ازحد شوگون اعظم به او، کار بازرسی و سرکشی به سایر شهرها را انجام می‌داده است.

   

  او دو محافط نیرومند به نام‌های «ساساکی سوکه سابورو» و «واشوسی کاکانوشین» داشته که به ترتیب در کارتون با نام‌های «تسوکه» و «داداش کایکو» درآمده بودند.

   

   

  منبع:صبحانه آنلاین

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • چهارشنبه 26 فروردین 1394

       سریال «پایتخت ۴» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری که توسط محسن تنابنده طراحی شده و در حال نگارش است، هفته گذشته در کشور چین کلید خورد. مشاهده ی ادامه ی مطلب Print PDF

   

   

  سریال «پایتخت ۴» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری که توسط محسن تنابنده طراحی شده و در حال نگارش است، هفته گذشته در کشور چین کلید خورد.

  پایتخت ۴ در پایتخت چین شروع شد … عکس
  مشاهده ی ادامه ی مطلب پایتخت ۴ در پایتخت چین شروع شد … عکسPrint پایتخت ۴ در پایتخت چین شروع شد … عکسPDF

  منبع مطلب :

  http://khalezanak.com/

 • نظرات() 
 • دوشنبه 24 فروردین 1394

  وی افزود: در حال حاضر، عوامل ژنتیکی بطور معمول در ارزیابی‌های افراد در معرض خطر بالای جرایم جنسی نادیده گرفته می‌شوند. بسیاری از خانواده‌هایی که با آن‌ها مراوده داریم، ممکن است به دلایل دیگر برای سازمان خدمات اجتماعی شناخته شده باشند و اگر بتوانیم با دقت بیشتر افراد در معرض خطر ارتکاب جرائم جنسی را شناسایی کنیم، می‌توانیم این مداخلات را شکل داده و آموزش و درمان‌های پیشگیرانه را برای آن‌ها فراهم کنیم.

  تحقیقات جدید دانشمندان دانشگاه آکسفورد و موسسه کارولینسکای سوئد با همکاری یک دانشمند ایرانی‌ نشان داده که آزار جنسی در ژن برخی مردان است و برادران یک مرد متهم به جرائم جنسی، پنج برابر عموم مردم احتمال دارد این جرائم را مرتکب شوند.

  یافته‌های جنجالی دانشمندان : آزار جنسی در ژن برخی مردان است

   یافته‌های جنجالی پروفسور سینا فاضل و همکارانش نشان می‌دهد که برخی مردان با خطر فزآینده تعرض به کودکان و یا انجام حملات خشونت‌آمیز جنسی متولد می‌شوند.

  به گفته محققان، پدران و برادران مجرمان جنسی می‌توانند تحت بررسی‌های روانشناسی برای یادگیری مهارتهای رابطه مانند احترام گذاشتن به حدود و نیز قدرت مهار تجاوز قرار گیرند.

  این پژوهش نشان داد که حدود ۴۰ درصد از خطر ارتکاب جرائم جنسی ژنتیکی است و ۶۰ درصد دیگر آن به عواملی شخصی و محیطی مانند مورد آزار قرار گرفتن در کودکی، تربیت، دارایی و تحصیلات بستگی دارد.

  پروفسور فاضل دانشمند ایرانی از دپارتمان روانپزشکی دانشگاه آکسفورد و از مولفان این پژوهش اظهار کرد: ما قطعا نمی‌گوئیم که ژنی را برای جرائم جنسی یا چیزی شبیه آن یافته‌ایم. آنچه ما پیدا کرده‌ایم، یک شاهد باکیفیت از یک بررسی بزرگ جمعیتی است که بر اساس آن، عوامل ژنتیکی از تاثیر قابل توجهی بر خطر فزآینده ارتکاب جرائم جنسی برخوردار است.

  وی افزود: در حال حاضر، عوامل ژنتیکی بطور معمول در ارزیابی‌های افراد در معرض خطر بالای جرایم جنسی نادیده گرفته می‌شوند. بسیاری از خانواده‌هایی که با آن‌ها مراوده داریم، ممکن است به دلایل دیگر برای سازمان خدمات اجتماعی شناخته شده باشند و اگر بتوانیم با دقت بیشتر افراد در معرض خطر ارتکاب جرائم جنسی را شناسایی کنیم، می‌توانیم این مداخلات را شکل داده و آموزش و درمان‌های پیشگیرانه را برای آن‌ها فراهم کنیم.

  این پژوهش به بررسی داده‌های ۲۱ هزار و ۵۶۶ مرد متهم به جرائم جنسی در سوئد بین سال‌های ۱۹۷۳ تا ۲۰۰۹ پرداخت.

  طبق این یافته‌ها، داشتن یک برادر متهم به جرائم جنسی، خطر ارتکاب این جرم را تا پنج برابر، از ۰٫۵ درصد تا ۲٫۳ درصد افزایش می‌دهد. پدران این مجرمان نیز تا چهار برابر احتمال دارد یک جرم جنسی را مرتکب شوند.

  همچنین تحقیقات نشان داد که برادران ناتنی ۵۰ درصد کمتر از برادران تنی در معرض خطر ارتکاب جرائم جنسی قرار داشتند، حتی اگر در یک خانه بزرگ می‌شدند.

  عوامل ژنتیکی در حال حاضر به عنوان یک عامل تاثیرگذار در رفتارهای جنسی عادی مانند تمایلات جنسی شناخته شده است. اگرچه هنوز مشخص نیست که چه ژنهایی عامل افزایش خطر هستند، دانشمندان می‌گویند که ژنهای مرتبط با افزایش عمل کردن بدون فکر، خودمحوری و کاهش توانایی‌های فکری می‌توانند مسئول باشند.

  اگرچه محققان امکان طراحی یک آزمایش زیستی برای مجرمان جنسی یا غربالگری خطر در کودکان با استفاده از روش لقاح خارج رحمی را غیرمحتمل خوانده‌اند.

  آمار منتشر شده در ماه ژانویه نشان داد که ۴۸ هزار و ۹۶۴ مجرم جنسی در سال گذشته توسط پلیس دستگیر شده‌اند که افزایش ۱۹ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. نتایج تحقیقات سالانه (NCVS) نیز نشان داده که حدود ۱٫۳ درصد مردم در انگلیس قربانی جرائم جنسی می‌شوند که مشابه میزان گزارش شده در سوئد است.

  نتایج این یافته پژوهشی در مجله Epidemiology منتشر شده است.

  گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

  www.7ganj.ir

  منبع: ایسنا

  شنبه 22 فروردین 1394

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی سری پرمحتوا عکس نوشته

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

  سری پرمحتوا عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی

   

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • یکشنبه 16 فروردین 1394

  عکس جدید تینا نوید محمدزاده    عکس جدید تینا سپیده خداوردی  عکس جدید تینا مهرداد صدیقیان – برادر و مادرش  عکس جدید تینا الناز حبیبی عکس جدید تینا محمدرضا گلزار – امین حیایی   عکس جدید تینا سیما خضرآبادی  عکس جدید تینا برزو ارجمندعکس جدید تینا بیتا سحرخیز  عکس جدید تینا نسرین مقانلو – فریبا کوثری  عکس جدید تینا عباس غزالی  عکس جدید تینا مائده گچبور زاده  عکس جدید تینا هانیه بیاتی  عکس جدید تینا ساناز نظام دوست  عکس جدید تینا رضا رشیدپور  عکس جدید تینا نازیلا رجبی پور  عکس جدید تینا میلاد کی مرام  عکس جدید تینا ساناز کاشمری  عکس جدید تینا بهاره افشاری 

   

  عکس های نوروزی بازیگران ایرانی

  عکس های بازیگران فروردین ۹۴,عکس جدید بازیگران ایرانی در فروردین ۹۴

  .

  .

  عکس جدید تینا آخوند تبار

  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا نوید محمدزاده  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی  عکس جدید تینا سپیده خداوردیسری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی  عکس جدید تینا مهرداد صدیقیان – برادر و مادرشسری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی  عکس جدید تینا الناز حبیبیسری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی عکس جدید تینا محمدرضا گلزار – امین حیایی سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی  عکس جدید تینا سیما خضرآبادیسری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی  عکس جدید تینا برزو ارجمندسری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا بیتا سحرخیز  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا نسرین مقانلو – فریبا کوثری  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا عباس غزالی  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا مائده گچبور زاده  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا هانیه بیاتی  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا ساناز نظام دوست  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا رضا رشیدپور  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا نازیلا رجبی پور  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا میلاد کی مرام  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیعکس جدید تینا ساناز کاشمری  عکس جدید تینا بهاره افشاری  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانی

  سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیPrint سری جدید عکس های نوروزی بازیگران ایرانیPDF

  منبع مطلب :

  http://khalezanak.com/

 • نظرات() 
 • یکشنبه 16 فروردین 1394

  مانتو جدید زنانه بهار ۹۴ , عکس شیک ترین مدلهای مانتو بهاره دخترانه سال ۹۴ , مانتو خیلی جذاب زنانه و دخترانه طرح بهار ۹۴ , مانتو کتی جدید زنانه و دخترانه فروردین ۹۴ , دانلود عکس مانتو بهاری دخترانه , جذاب ترین مدلهای مانتو بهاری زنانه و دخترانه فروردین ۹۴ , مدلهای متنوع و جذاب مانتو دخترانه طرح بهار ۹۴ , انواع شیک ترین مدلهای مانتو بهاری زنانه و دخترانه سال ۹۴ , مانتو برای دخترهای شیک پوش ایرانی , عکس مانتو سال ۹۴ , ست مانتو بهاری با ساپورت دخترانه , مانتو طرح دار مجلسی زنانه فروردین ۹۴ , گالری عکس مانتو جدید زنانه و دخترانه بهار ۹۴ ,

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴

  مانتو جدید زنانه بهار ۹۴ , عکس شیک ترین مدلهای مانتو بهاره دخترانه سال ۹۴ , مانتو خیلی جذاب زنانه و دخترانه طرح بهار ۹۴ , مانتو کتی جدید زنانه و دخترانه فروردین ۹۴ , دانلود عکس مانتو بهاری دخترانه , جذاب ترین مدلهای مانتو بهاری زنانه و دخترانه فروردین ۹۴ , مدلهای متنوع و جذاب مانتو دخترانه طرح بهار ۹۴ , انواع شیک ترین مدلهای مانتو بهاری زنانه و دخترانه سال ۹۴ , مانتو برای دخترهای شیک پوش ایرانی , عکس مانتو سال ۹۴ , ست مانتو بهاری با ساپورت دخترانه , مانتو طرح دار مجلسی زنانه فروردین ۹۴ , گالری عکس مانتو جدید زنانه و دخترانه بهار ۹۴ ,

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴

  مانتو بهاری شیک و جدید زنانه دخترانه ۹۴-۲۰۱۵ , جدیدترین طرح های مانتو بهاری دخترانه فروردین ۹۴

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴

  مانتو بهاری شیک و جدید زنانه دخترانه ۹۴-۲۰۱۵ , جدیدترین طرح های مانتو بهاری دخترانه فروردین ۹۴

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴

  مانتو بهاری شیک و جدید زنانه دخترانه ۹۴-۲۰۱۵ , جدیدترین طرح های مانتو بهاری دخترانه فروردین ۹۴

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴

   

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴

  موضوعات مشابه:

  عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدل مانتو مجلسی ۲۰۱۴ , مدل مانتو اسلامی , مانتو ترک دخترانه عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدلهای جدید مانتو دخترانه تابستان ۹۳ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مانتو تابستانی جدید دخترانه ۹۳ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴جدیدترین مدلهای مانتو دخترانه ۹۳ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدلهای جدید مانتو تابستانی دخترانه عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مانتو های اسپورت جدید دخترانه ۹۳-۲۰۱۴ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴شلوار زنانه و دخترانه جدید عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدلهای جدید شلوار و ساپورت زنانه ۲۰۱۵ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدلهای جدید صندل بهاری دخترانه ۹۳ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴عکس مدلهای جدید مانتو دخترانه تابستان ۹۳ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴ساپورت و شلوار شیک زنانه و دخترانه مدل ۹۴ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴جدیدترین مدلهای مانتو پانچ دخترانه عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴شیک ترین مدلهای دامن زنانه و دخترانه عید ۹۴ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدلهای جدید مانتو تابستانی دخترانه ۹۳ عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴شیک ترین مانتوهای تابستانی دخترانه و زنانه عکس مانتو بهاری جدید دخترانه و زنانه فروردین-۹۴مدلهای جدید تاپ زنانه و دخترانه ۲۰۱۵

  منبع مطلب :

  http://axx2014.ir/

 • نظرات() 
 • شنبه 15 فروردین 1394

  در این بخش از مدل مانتو سابت مدل لباس، سری جدیدی از مدل مانتو های طراحی شده در سال ۹۴ از برند های معروف ایرانی را گردآوری کرده ایم. مدل مانتو در این بخش از مدل مانتو سابت مدل لباس، سری جدیدی از مدل مانتو های طراحی شده در سال ۹۴ از برند های معروف ایرانی را گردآوری کرده ایم. مدل مانتو دخترانه سال۹۴ مدل مانتو جدید ۹۴ زنانه مدل مانتو مجلسی ۹۴ مدل مانتو جدید اسپرت طرح ۹۴ مدل مانتو جدید ایرانی طرح ۹۴ مدل مانتو کار شده سال ۹۴ مدل مانتو شیک ۹۴ انواع مدل مانتو ۹۴ مدل مانتو مدل مانتو بخوانید: مدل مانتو ایرانی دخترانه برند ریتون ۹۴ مدل مانتو دخترانه جدید ۹۴ سری دوم سری دوم مدل مانتو جلو باز بدون دکمه کتی ۹۴ سری جدید ۹۴ مدل مانتو آیدا رحیمی بهار و تابستان مدل مانتو ایرانی برند مرسده ۹۴ جدیدترین سری

  مدل مانتو

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  در این بخش از مدل مانتو سابت مدل لباس، سری جدیدی از مدل مانتو های طراحی شده در سال ۹۴ از برند های معروف ایرانی را گردآوری کرده ایم.

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو دخترانه سال۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو جدید ۹۴ زنانه

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو مجلسی ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو جدید اسپرت طرح ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو جدید ایرانی طرح ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو کار شده سال ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو شیک ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  انواع مدل مانتو ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  مدل مانتو

  سری جدید مدل مانتو طرح سال ۹۴

  بخوانید:

  مدل مانتو ایرانی دخترانه برند ریتون ۹۴

  مدل مانتو دخترانه جدید ۹۴ سری دوم

  سری دوم مدل مانتو جلو باز بدون دکمه کتی ۹۴

  سری جدید ۹۴ مدل مانتو آیدا رحیمی بهار و تابستان

  مدل مانتو ایرانی برند مرسده ۹۴

  جدیدترین سری مانتو بهاری سال ۹۴

  جدیدترین وشیک ترین مدل مانتو بهار۹۴

  گالری عکس مدل مانتو کتی ۹۴

  مدل مانتو مجلسی ۹۴

  مدل مانتو 94,مدل مانتو جدید 94,مدل مانتو سال 94,مدل مانتو بهار 94,جدیدترین مدل مانتو 94,مدل مانتو مجلسی 94,مدل مانتو ایرانی 94,مدل مانتو ایرانی,مدل مانتو ایرانی جدید,مدل مانتو ایرانی 92,مدل مانتو ایرانی شیک,مدل مانتو ایرانی 93,مدل مانتو ایرانی دخترانه,مدل مانتو ایرانی سال 92,مدل مانتو جدید,مدل مانتو جدید 2015,مدل مانتو جدید دخترانه,مدل مانتو جدید دخترانه اسپرت,مدل مانتو جدید سال 94,مدل مانتو جدید شیک,مدل مانتو جدید ایرانی,مدل مانتو جدید بهار 94

  منبع مطلب :

  http://modnow.ir/

 • نظرات() 
 • شنبه 15 فروردین 1394

  اس ام اس روز مادر,اس ام اس روز مادر 92,اس ام اس روز مادر 93,اس ام اس روز مادر 91,اس ام اس روز مادر 90,متن روز مادر,متن روز مادر 93,متن روز مادر و زن

  منبع مطلب :

  http://www.topnaz.com/

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 13 فروردین 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394 جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394 جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو جدیدترین مدل های آرایش چشم 1394 جدیدترین مدل های آرایش ابرو 1394 مدل های جدید آرایش چشم و ابرو 1394 مدل های جدید آرایش چشم و ابرو مدل های جدید آرایش چشم مدل های جدید آرایش ابرو مدل های جدید آرایش چشم 1394 مدل های جدید آرایش ابرو 1394        

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  مدل های جدید آرایش چشم و ابرو 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  مدل های جدید آرایش چشم و ابرو

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  مدل های جدید آرایش چشم

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  مدل های جدید آرایش ابرو

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  مدل های جدید آرایش چشم 1394

  جدیدترین مدل های آرایش چشم و ابرو 1394

  مدل های جدید آرایش ابرو 1394

   

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • جمعه 7 فروردین 1394

  ورم کردن انگشتان دست ها نشانه چیست؟,به عقیده ی متخصصان در اکثر موارد این مشکل ناشی از مسئله ی احتباس (تجمع) آب در بدن است. البته پف کردن انگشت ها با توجه به سن و وضعیت سلامتی فرد، می تواند ناشی از بیماری های مفصلی نیز باشد. ورم کردن انگشتان دست ها نشانه چیست؟,به عقیده ی متخصصان در اکثر موارد این مشکل ناشی از مسئله ی احتباس (تجمع) آب در بدن است. البته پف کردن انگشت ها با توجه به سن و وضعیت سلامتی فرد، می تواند ناشی از بیماری های مفصلی نیز باشد.   در این صورت پف کردن انگشت ها همراه با درد مفاصل و تب خواهد بود که نیاز به بررسی پزشکی دارد.   -احتباس

  دلایل ورم کردن انگشتان دست ها نشانه چیست؟

  ورم کردن انگشتان دست ها نشانه چیست؟,به عقیده ی متخصصان در اکثر موارد این مشکل ناشی از مسئله ی احتباس (تجمع) آب در بدن است. البته پف کردن انگشت ها با توجه به سن و وضعیت سلامتی فرد، می تواند ناشی از بیماری های مفصلی نیز باشد.

   

  در این صورت پف کردن انگشت ها همراه با درد مفاصل و تب خواهد بود که نیاز به بررسی پزشکی دارد.

   

  -احتباس آب در بدن و بیماری های مفاصلی از مهم ترین علل ورم انگشتان دست هستند

   

  اگر چند وقتی است که نمی توانید حلقه ی ازدواج یا انگشترتان را دست کنید باید بدانید که دلایل متعددی برای این مشکل وجود دارد.

   

  کرم مرطوب کننده تان را در یخچال بگذارید

  با وجود اینکه هیچ نوع پماد یا کرم خاصی برای پف دست ها و انگشت ها وجود ندارد، اما شما می توانید همان کرم مرطوب کننده معمولی را به دست هایتان بمالید.

   

  برای این کار لازم است که قسمت های پف کرده را با حرکات دورانی ماساژ دهید. این کار باعث می شود که خون در این مناطق به جریان بیافتد و حالت پف کردگی کاهش پیدا کند.

   

  توصیه می کنیم کرم مرطوب کننده خود را در یخچال قرار دهید تا خنک شود. به خاطر اینکه سرما تاثیر ماساژ را برای تحریک جریان خون بیشتر می کند.

   

  همچنین می توانید از کرم های مخصوص ضد واریس استفاده کنید که بطور موضعی باعث بهبود جریان خون می شوند.

   

  توجه داشته باشید که نمی توان صرفا با ماساژ، مشکل احتباس آب را حل کرد، یعنی اگر ماساژ باعث خوابیدن پف انگشتان تان شود، باید به فکر مقابله با اصل مشکل احتباس آب در بدن باشید.

   

  برخی متخصصان توصیه می کنند که دست ها را زیر آب سرد (نه یخ) بگیرید تا ورم انگشتان کم شود

   

  دست کش های فشاری را امتحان کنید

  برای افزایش روند بهبودی پف انگشت ها می توانید از دستکش های فشاری خاصی استفاده کنید که در داروخانه ها به فروش می رسند. این دستکش ها مانند جوراب های فشاری هستند که برای مقابله با مشکل واریس پاها استفاده می شوند.

   

  کارکرد این دستکش ها به این صورت است که فشاری جزیی به انگشت ها وارد می کند تا احتباس مایعات که باعث پف کردگی شده است کاهش پیدا کند.

   

  به عقیده متخصصان این دستکش ها همچنین برای مقابله با ورم لنف نیز کارایی دارد. این تورم ناشی از تجمع مایع لنفی است که قادر نیست از بافت ها خارج شود.

   

  دست ها را زیر آب خنک بگیرید

  برخی از متخصصان به افرادی که دچار پف دست و انگشتان شده اند توصیه می کنند که دست هایشان را زیر آب سرد بگیرند. این کار باعث بهبود حالت پف کردگی می شود.

   

  البته آب باید خنک باشد نه یخ، زیرا دمای خیلی پایین نیز می تواند به خودی خود باعث بروز پف کردگی شود.

   

  در عین حال باید از قرار گرفتن در معرض هر نوع منبع گرمایشی نیز اجتناب کرد. بنابراین لازم است که بخاری یا شوفاژ محل زندگی یا کارتان را کم کنید. اگر دمای محیط اطراف تان معتدل باشد، جریان خون تان در وضعیت مطلوبی خواهد بود.

   

  حواستان باشد که باید از تغییر ناگهانی دما نیز بپرهیزید، یعنی نباید به طور ناگهانی از محل خیلی گرم وارد جای خیلی خنکی شوید و بالعکس.

   

  دست هایتان را تکان دهید

  زمانی که انگشت ها پف می کنند، افراد اغلب به طور ناخودآگاه دست ها را تکان می دهند. این کار برای مقابله با مشکل ورم موثر است. هر حرکت و تکانی که به انگشت ها داده شود باعث تحریک جریان خون خواهد شد.

   

  این کار همچنین باعث پس فرستادن مایعات اضافی به سمت بدن شده و حالت پف کردگی را کاهش می دهد.

   

  برای این کار دست ها را باز و بسته کنید. انگشت ها را از هم باز کرده و بکشید و رها کنید.

   

  مچ دست ها را بچرخانید. خلاصه اینکه دست ها را بی حرکت نگه ندارید.

   

  پروتئین بیشتری مصرف کنید

  برای مقابله با مشکل احتباس آب و پف کردن انگشت های دست به فکر اصلاح تغذیه خود نیز باشید. لازم است که مصرف نمک را تا حد امکان کاهش دهید. البته نیازی به حذف کامل آن نیست.

   

  توجه داشته باشید که موادغذایی آماده و کنسرو شده سرشار از نمک هستند که باید از مصرف آنها خودداری کنید. در مصرف مواد غذایی حاوی قندهای زودجذب نیز احتیاط کنید.

   

  در عوض مواد غذایی سرشار از پروتئین مانند ماهی یا مرغ را وارد برنامه ی غذایی تان کنید. این مواد غذایی آب مازاد بدن را جذب می کنند و شما را از شر انگشت های پف کرده نجات می دهند.

   

  اگر با رعایت این توصیه مشکل تان حل نشود، حتما به پزشک مراجعه کنید.

   

   

  منبع:تبیان

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • جمعه 7 فروردین 1394

  به هیچ وجه از اهمیت تحقیق غافل نشوید قبل از هر ازدواجی لازم است دو طرف یکدیگر را مورد ارزیابی قرار دهند و بررسی کنند که آیا با هم تناسب دارند یا خیر. این مورد در ازدواج‌های فامیلی نباید فراموش شود. بسیاری از مردم گمان می‌کنند چون خانواده دختر و پسر یکدیگر را می‌شناسند، فضایی را که دختر و پسر در آن پرورش یافته‌اند و حتی آسیب‌های آن را خوب می‌شناسند و به قولی جمله معروفی دارند که می‌گویند «او را مثل بچه خودم بزرگ کرده‌ام» پس نسبت به بررسی و ارزیابی این تناسب‌های مهم نیازی احساس نمی‌کنند. اتفاقا اکثر مشکلات هم از این طرز فکر ناشی می‌شود که دو خانواده بی‌گدار به آب می‌زنند. پس اجازه بدهید بدون آنکه بگوییم ازدواج فامیلی خوب است یا بد، با هم بدی‌ها و خوبی‌های این تصمیم یعنی وصلت با فامیل را بررسی کنیم. شاید وقتی محاسن و معایب آن را بدانید بهتر بتوانید انتخاب کنید و در هر ازدواجی که دارید چه با فامیل و چه غریبه، موفق و خوشبخت شوید. هرچند در ازدواج های فامیلی دختر و پسر از یکدیگر و خانواده هایشان شناخت خوبی دارند اما به هیچ وجه به خاطر فامیل بودن نباید از اهمیت تحقیق درباره طرف مقابل غافل شد. بنابراین هم خانواده دختر و هم خانواده پسر باید برای تحقیق از محل تحصیل، محل کار و دوستان صمیمی طرف مقابل پرس و جو کنند تا در آینده با مشکلی مواجه نشوند.

  دختر و پسرهایی که قصد ازدواج فامیلی دارند بخوانند

  اما و اگرهای ازدواج فامیلی

  با وجودی که الگوهای ازدواج عوض شده و کمتر کسی به شکل سنتی سابق ازدواج می کند، اما هنوز هم ازدواج های فامیلی جای خودشان را در فرهنگ ایرانی حفظ کرده اند.

  شاید ماجرا به غلظت گذشته و عهد آسمانی دخترعمو و پسرعمو نباشد اما هنوز هم فامیل، یکی از منابع مهم همسریابی برای دختران و پسران ایرانی است. اما فکر می کنید با سبک زندگی امروزی هنوز هم می توان ازدواج فامیلی موفقی را تجربه کرد؟ اصلا ازدواج فامیلی بهتر است یا ازدواج غیرفامیلی؟ مزایا و معایب ازدواج با اقوام چیست؟
  کارشناسان موافق و مخالف ازدواج فامیلی نظریه‌های مختلفی دارند که شنیدنی است اما همه، این مساله علمی را قبول دارند که احتمال بروز مشکلات ژنتیکی در ازدواج‌های غیرخویشاوندی 2 تا 3درصد است.

  در حالی که این رقم برای ازدواج‌های خویشاوندی به 4 تا 5درصد می‌رسد. هرچند شاید به نظر این تفاوت یک درصدی اندک باشد اما با احتساب آمار موالید سالیانه عدد قابل‌توجهی می‌شود یعنی اگر بخواهیم بدون ضرورت انجام مشاوره ژنتیک ازدواج‌های فامیلی را توصیه کنیم، نمی‌توانیم به سادگی بار اقتصادی و مشکلات دیگر این افراد بیمار را که به جامعه تحمیل می‌شود، نادیده بگیریم.

  آشنایی بیشتر است
  از آن جا که در پیمان ازدواج نه تنها 2 نفر، بلکه در واقع 2 خانواده با هم وصلت می کنند بنابراین لازمه یک ازدواج مناسب، داشتن تناسب خانواده ها در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و اعتقادی است که در ازدواج های فامیلی از آن جا که افراد سال ها با هم زندگی کرده اند، در بیشتر موارد این تناسب ها دیده می شود و حتی سبک تربیتی که دختر و پسر با آن بزرگ شده اند، در بیشتر موارد یکسان است چرا که طرفین از کودکی بنا به سلیقه خانواده و والدین خود تحت قواعد خاصی پرورش یافته اند و به همین دلیل به احتمال زیاد مشکلی با خانواده عروس یا داماد نخواهند داشت. همچنین از نظر آسیب های اجتماعی نظیر مصرف سیگار، داشتن ارتباط های نامناسب و … امکان رسیدن به اطمینان بیشتر است و این موارد از مهم ترین مزیت های این نوع ازدواج هاست.

  به هیچ وجه از اهمیت تحقیق غافل نشوید
  قبل از هر ازدواجی لازم است دو طرف یکدیگر را مورد ارزیابی قرار دهند و بررسی کنند که آیا با هم تناسب دارند یا خیر. این مورد در ازدواج‌های فامیلی نباید فراموش شود. بسیاری از مردم گمان می‌کنند چون خانواده دختر و پسر یکدیگر را می‌شناسند، فضایی را که دختر و پسر در آن پرورش یافته‌اند و حتی آسیب‌های آن را خوب می‌شناسند و به قولی جمله معروفی دارند که می‌گویند «او را مثل بچه خودم بزرگ کرده‌ام» پس نسبت به بررسی و ارزیابی این تناسب‌های مهم نیازی احساس نمی‌کنند.
  اتفاقا اکثر مشکلات هم از این طرز فکر ناشی می‌شود که دو خانواده بی‌گدار به آب می‌زنند. پس اجازه بدهید بدون آنکه بگوییم ازدواج فامیلی خوب است یا بد، با هم بدی‌ها و خوبی‌های این تصمیم یعنی وصلت با فامیل را بررسی کنیم. شاید وقتی محاسن و معایب آن را بدانید بهتر بتوانید انتخاب کنید و در هر ازدواجی که دارید چه با فامیل و چه غریبه، موفق و خوشبخت شوید.
  هرچند در ازدواج های فامیلی دختر و پسر از یکدیگر و خانواده هایشان شناخت خوبی دارند اما به هیچ وجه به خاطر فامیل بودن نباید از اهمیت تحقیق درباره طرف مقابل غافل شد. بنابراین هم خانواده دختر و هم خانواده پسر باید برای تحقیق از محل تحصیل، محل کار و دوستان صمیمی طرف مقابل پرس و جو کنند تا در آینده با مشکلی مواجه نشوند.

  توقعی که نباید داشته باشید
  دختر و پسرهایی که با هم ازدواج می کنند باید دارای تشابهات زیادی باشند بنابراین صرف هم کفو بودن خانواده ها برای شروع یک زندگی کافی نیست و باید 2 نفر بعد از خواستگاری رسمی با دقت زیاد درباره تشابهات مذهبی، اعتقادی، تحصیلی، شغلی، مالی، خانوادگی و طرز تفکر در مورد اداره زندگی با هم به توافق برسند و توقع نداشته باشند که طرف مقابلشان دقیقا با آن ها هم سلیقه باشد. رسیدن به این هدف با گفت و گو، موثر و قابل دست یابی به نظر می رسد.

  از خواستگاری حتما این کار را انجام دهید
  از نکات بسیار مهم در ازدواج های فامیلی آن است که امکان انتقال بیماری های ارثی در این گونه ازدواج ها نسبت به دیگر ازدواج ها بیشتر است و این از معایب مهم این سبک از ازدواج هاست. آمار و احتمال وقوع مهم ترین بیماری های ژنتیکی در ایران شامل تالاسمی، بیماری های قلبی و عروقی و عقب ماندگی های ذهنی در ازدواج های فامیلی بیشتر است. بنابراین مهم ترین شرط قبل از خواستگاری و درگیر کردن طرفین در یک رابطه عاطفی و قبل از اعلام رسمی به اطرافیان انجام مشاوره ژنتیک زیر نظر خانواده هاست. بنابراین توصیه می شود قبل از هر اقدامی و حتی قبل از علنی کردن این خواستگاری، حتما مشاوره ژنتیک صورت گیرد و بعد از اطمینان یافتن از نبود مشکل در این مورد، خواستگاری رسمی صورت گیرد و به دختر و پسر اجازه داده شود در جلسات خواستگاری، یکدیگر را از نظر اخلاقی و شخصیتی محک بزنند.

  نقش جدید والدین همسرتان را بپذیرید
  یکی از نکات قابل توجه که در ازدواج های فامیلی وجود دارد این است که اگر اختلافی بین زن و شوهر جوان ایجاد شود، مشکل آن ها به خانواده هایشان و در نتیجه به کل فامیل منتقل می شود. زوج های جوان باید بدانند که بعد از ازدواج، نسبتی که بین آن ها و عمو یا خاله یا عمه شان بوده است حالا تغییر می کند و باید آن ها را والدین همسرشان بدانند. بنابراین توجه داشته باشید که ممکن است بعد از گذشت مدتی از شروع زندگی مشترک، توقعات شما از خانواده همسرتان تغییر کند و با ادامه این روند تعارضاتی میان شما و خانواده همسرتان شکل گیرد.

  همچنین در برخی مواقع دیده می شود اختلاف های خانوادگی و فامیلی پدر و مادرها به زندگی زوجین کشیده می شود و بر روابط میان آن ها تاثیر می گذارد و به سلامت زندگی آن ها آسیب وارد می کند. بنابراین شما پس از بررسی های لازم اگر تصمیم به ازدواج گرفتید، لازم است با کسب مهارت های زندگی، رفتاری جدید با والدین همسرتان داشته باشید که نه تنها نقش قبلی شان را حفظ کنید بلکه در جایگاه خاص تری هم قرار بگیرید و از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.
  اگر مهارت ارتباط سالم با خانواده همسر را یاد بگیرید، می‌توانید مانع اختلافات خانوادگی شوید و این یعنی مدیریت صحیح و داشتن خانواده‌ای سالم. در این شرایط شما قادرید مشکلات بین خود و همسرتان را حل و فصل کنید و اگر مهارتی را که برای داشتن زندگی سالم باید داشته باشید، ندارید با کمک مشاور می‌توانید آن را یاد بگیرید. این نکته مهم را به خاطر بسپارید که اگر فاقد مهارت‌های مهم زندگی باشید چه با فردی که در خانواده و فامیل است و چه با فردی که غیر‌آشناست، ازدواج کنید موفق نخواهید بود. اگر نتوانید با همسرتان و خانواده او درست رفتار کنید، اگر نتوانید مشکلات را ارزیابی کنید، تفاوتی نمی‌کند شرایط ازدواج‌تان چه باشد، چون در هر صورت بازنده هستید.

  منبع مطلب :

  http://www.topnaz.com/

 • نظرات() 

 • آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  اَبر برچسبها


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic