همه فان

پنجشنبه 30 بهمن 1393

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فراطبیعی است. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است. باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد، همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی).اما در فال پیشگویی با توجه انتخاب فرد بدست می‌آید و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد بستگی ندارد (مانند فال تاروت یا فال حافظ).بنابراین نباید واژه فال را با طالع بینی اشتباه گرفت.

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فراطبیعی است. فال‌گیری یکی از شاخه‌های نهان‌شناسی است. باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد، همچنین پیشگویی در طالع بینی بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد فرد می‌باشد (مانند طالع بینی چینی یا طالع بینی هندی).اما در فال پیشگویی با توجه انتخاب فرد بدست می‌آید و برخلاف طالع بینی به تاریخ تولد بستگی ندارد (مانند فال تاروت یا فال حافظ).بنابراین نباید واژه فال را با طالع بینی اشتباه گرفت.

فال روزانه سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۳

در ادامه توجه شما را به فال روزانه سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۳ جلب می کنیم

فال و طالع بینی همه ماه های سال برای امروز چیست؟

فروردین:

معمولاً شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم‌گیری می‌کنید، اما حالا در هر تصمیمی که می‌گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه کرده و دیگران را نادیده بگیرید، ممکن است در کارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نکنید که به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و کاری را که صحیح است انجام دهید.

اردیبهشت:

ممکن است شما مجبور شوید با فردی روی پروژه‌ای کار کنید و اگر شما با این فرد مخالف هستید، به دنبال زمینه‌های مشترک بودن برای شما بیشتر از آن چیزی که خودتان می‌دانید خطرساز است. باید رسیدن به چیزهایی که دوست دارید را فراموش کنید. امروز که ماه در خانه همکاری و تعاون قرار گرفته است باید خودخواهی را فراموش کنید. در این روزها چیره شدن بر سرسختی‌هایتان یک امر بدیهی است و مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید.

خرداد:

امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی‌هایتان را برای تفریح کردن ذخیره کنید. فکر نکنید که این سخن بدین معنی است که شما باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب کنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور کنید. اگر شما در تفریحات لذت‌بخش شرکت کنید، می‌توانید بهتر روی وظایف شغلی که باید حتماً انجامشان دهید تمرکز کنید.

تیر:

شاید بهتر باشد وقتی که فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی که این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی که همه چیز خوب پیش می‌رود نسبت به مواقعی که این گونه نیست، راحت‌تر بتوان ناامیدی را تحمل کرد. ولی هنوز بالا بردن توقعات می‌تواند باعث ناراحتی شود. پس بهتر است قبل از اینکه شکست بخورید، جاه‌طلبی‌های خود را کمتر کنید.

مرداد:

حتی وقتی که همه چیز خوب پیش می‌رود، ممکن است شما احساس تضاد کنید. توانایی‌های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می‌رسد که هرکاری که باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش کنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش کنید. برای اینکه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمرکز کنید. تا موقعی کار کنید که بتوانید زمان خالی برای استراحت کردن پیدا کنید.

شهریور:

در محل کار فشار زیادی بر روی شما است، برای آنکه به غیر از مسئولیتهای کاری، تعهدات شخصی نیز دارید که باید آنها را انجام داده تا به رضایت کافی برسید. حتی اگر شما منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی که برایتان گذاشته شده ناراحت هستید، و این می‌تواند پیشرفت کاری شما را به خطر بیندازد. تا جایی که می‌توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همکارانتان را از مشکلات زندگی خود آگاه کنید.

مهر:

در حال حاضر شما از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید. حتی ممکن است شما برخی از برنامه‌های شخصی مهمتان را برای اینکه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. نگران تغییراتی که به وجود آمده نباشید برای اینکه تقدیر اینگونه بوده است و همه چیز به موقع خودش درست می‌شود.

آبان:

ماه در دوازدهیمن خانه مربوط به اسرارتان قرار دارد و کاملاً واضح است که چیزهای کمی وجود دارند که شما دلتان نمی‌خواهد در موردش با کسی حرف بزنید. هنوز شما آمادگی این را ندارید که در مورد خودتان حرف بزنید، در عین حال وسوسه می‌شوید بیشتر از آن چیزی که لازم است رازهایتان را افشا کنید. نباید قربانی مثبت‌اندیشی خود شوید. اگر شما احساس می‌کنید که آمادگی صحبت کردن در مورد رازهایتان را دارید، به عقب برگشته و تمام دلایلی را که برای توجیه کردن خود در ذهنتان آماده کرده‌اید را بازبینی کنید.

آذر:

سیاره بخت شما یعنی ژوپیتر شاید خیلی بزرگ باشد، اما نمی‌تواند با خورشید مقابله کند، هر دوی آنها به سمت خانه‌های شما پیش می‌آیند. ممکن است شما در نظر داشته باشید سرمایه‌گذاری تازه‌ای داشته باشید یا به عبارت دیگر حسابهای خود را دوباره سازماندهی کنید. اگر شما در حال معامله کردن هستید یا با شریک مالی جدیدی وارد مباحثه می‌شوید، آگاه باشید که واقعاً شما بهتر از آنها می‌توانید همه چیز را به وضوح ببنید. اگر امکان دارد، تا موقعی که دید شما واقع بینانه‌تر شود صبر کنید.

دی:

امروز شما می‌توانید نسبت به روزهای قبل خوش‌بین‌تر باشید، برای اینکه وقتی افراد زیادی به شما می‌گویند که شما چقدر عالی و موفق هستید، نمی‌توانید مثبت‌اندیش نباشید. لازم نیست که نگران خطرات غرور کاذب گذشته‌تان باشید، برای اینکه شما می‌دانید چگونه به اهدافتان برسید. درعوض نیاز به کسی دارید که آنها را به شما یادآوری کند.

بهمن:

اگر شما احساس می‌کنید که احتمال شکت خوردن وجود دارد، قبل از آنکه دست به کار بشوید در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطیمنان حاصل کنید. الان زمان این نیست که بینش خود در مورد حقیقت را تغییر بدهید، برای اینکه حتی اگر خیلی با مهارت هم این کار را انجام دهید، شما واقعاً قادر نیستید توجیه کنید که چگونه بینش خود را به سمت واقعیت متمایل کرده‌اید.

اسفند:

در حالی که یک نفر سعی می‌کند جلوی رسیدن به اهدافتان را بگیرد، ناامیدی شما نیز بیشتر می‌شود. اما دلیلش فقط این است که امروز پایداری و استقامت شما بیشتر شده است و این سخن به معنی این نیست که شما به راحتی تن به شکست خوردن می‌دهید. آماده مبارزه کردن برای چیزهایی باشید که می‌خواهید بهشان برسید؛ اگر الان پافشاری کنید بعدها از نتایح آن شگفت‌زده خواهید شد.

منبع مطلب :

http://www.yasgroup.ir/

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 30 بهمن 1393

  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس,همیشه تغییر تحول و استفاده از لباس های معمولی و تبدیل اونها به لباس های نو از فعالیت های همیشگی خانم های خانه دار بوده و علاقه زیادی به این تغییرات و خلاقیت ها داردند. طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس,همیشه تغییر تحول و استفاده از لباس های معمولی و تبدیل اونها به لباس های نو از فعالیت های همیشگی خانم های خانه دار بوده و علاقه زیادی به این تغییرات و خلاقیت ها داردند.   ما در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با روشی ساده ساپورت و یا جوراب خود را با طرح قلب زیباتر و

  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس

  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس,همیشه تغییر تحول و استفاده از لباس های معمولی و تبدیل اونها به لباس های نو از فعالیت های همیشگی خانم های خانه دار بوده و علاقه زیادی به این تغییرات و خلاقیت ها داردند.

   

  ما در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با روشی ساده ساپورت و یا جوراب خود را با طرح قلب زیباتر و جدیدتر کنید
  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس

  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکسبرای طراحی قلب بر روی ساپورت و یا جوراب یا لباس ها شما به وسایل زیر نیاز دارید :

  قیچی

  رنگ روغنی
  برس یا ابر برای رنگ آمیزی
  برچسب کاغذی
  قالب قلب طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکسشما باید ابتدا طرح قلب رو روی کاغذ برچسب که به شما گفتیم در بیارید و اون رو روی قسمت های مختلف ساپورت خودتون با فاصله های منظم و دقیق قرار بدین و بچسبونید تا حرکت نکنند و برای رنگ آمیزی بهتر و زیباتر ایجاد بشه طرح قلب.     بعد از اون شروع کنید و با رنگ روی طرح قلب ها بکشید و همه قلب ها رو رنگ آمیزی کنید با دقت زیاد و بعد از پایان کار خوب صبر کنید تا رنگ شما روی ساپورت بشینه و خوب خشک بشه طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکسحالا شما یک ساپورت زیبا با طرح های قلبی عاشقانه و دوست داشتنی دارید و امیدواریم که از این آموزش ساده و جالب خوشتون اومده باشه

  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس

  طراحی جالب و جذاب قلب روی ساپورت دخترانه عکس

           

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • چهارشنبه 29 بهمن 1393

  دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند . در سال جدید خورشیدی سبزی ، شادی ، کامیابی ، بهره وری ، اثربخشی فعالیتها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندم . . . خداوندا ، نمیدانم چه تقدیری مرا فرموده ای اما برای دوستان من عطا فرما : هزار و سیصد امید هزار و سیصد و نود بهروزی هزار و سیصد و نود و چهار لبخند زیبا سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک باد **  **** پیامک تبریک سال 94 ****  ** عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم اللهم عجل لولیک الفرج سال نو مبارک **  **** پیامک تبریک سال 94 ****  ** ای کاش که هر لحظه بهاری باشی هر روز پر از امیدواری باشی هر ۳۶۵ روز امسال سرگرم

  اس ام اس و جملات تبریک عید نوروز 94

  خداوندا ، نمیدانم چه تقدیری مرا فرموده ای اما
  برای دوستان من عطا فرما :
  هزار و سیصد امید
  هزار و سیصد و نود بهروزی
  هزار و سیصد و نود و چهار لبخند زیبا
  سال نو بر شما و خانواده محترمتان مبارک باد

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم
  ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم
  اللهم عجل لولیک الفرج
  سال نو مبارک

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  ای کاش که هر لحظه بهاری باشی
  هر روز پر از امیدواری باشی
  هر ۳۶۵ روز امسال
  سرگرم شمردن هزاری باشی!

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها
  ای تدبیر کننده روز و شب
  ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگر
  حال مارا به بهترین حال دگرگون کن
  سال نو مبارک

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  این عید به نور فاطمیه زیباست
  روزیه تمام سال من با زهراست
  با بردن نام فاطمه فهمیدم
  سالی که نکوست از بهارش پیداست
  در پناه مهدی فاطمه باشید.

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  عید ، عودتی است تا با این بازگشت دوباره
  بتوانیم کمی از کاستی های خود را هر چند که بی ارزش باشند ، جبران کنیم . . .
  نوروز 1394 بر شما مبارک

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  گشت گرداگرد مهر تابناک ، ایران زمین / روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
  ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپر / برترینش کن برایم این زمان و این زمین
  عید نوروز بر شما مبارک

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  آمد بهار و گل رخ من در سفر هنوز / خندید و ابر چشم من از گریه تر هنوز
  آمد درخت گل به بر امّا چه فایده؟ / کان سرو گلعزار نیامد به بر هنوز
  اللهم عجّل لولیک الفرج

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  و انتهای این قصه‌ی سرد و سفید
  همیشه سبز خواهد بود
  تا رسیدن سال نو ، تنها یک سلام خورشید باقی ست . . .
  هزاران تبریک

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  و بر آمد بهاری دیگر
  مست و زیبا و فریبا ، چون دوست
  سبدی پیدا کن ،
  پر کن از سوسن و سنبل که نکوست
  همره باد بهاری بفرست :
  پیک نوروزی و شادی بر دوست!

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  چند روز دیگه بهار میاد و همه‌ چیز رو تازه می‌کنه، سال رو، ماه رو،
  روزها رو، هوا رو، طبیعت رو، ولی فقط یک چیز کهنه میشه که به
  همه اون تاز‌گی می‌ارزه، «دوستیمون»!

   متن تبریک سال 94

  خداوندا دوستانی دارم که در اعماق قلبم جاى دارند؛ آنان شایسته محبتند و یادشان مایه ى آرامش جان، در این لحظه هاى پایانى سال عزت و غرور شان التیام و اعتلا و سلامت و شاد بدارشان.
  پیشاپیش سال نو مبارک

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  خداوندا ، در این آخرین روزهای سال
  دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده
  که هر کجا تردیدی هست ایمان
  هر کجا زخمی هست مرهم
  هر کجا نومیدی هست امید
  و هر کجا نفرتی هست عشق جای آنرا فرا گیرد ، آمین . . .

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  براستی رسیدن این عید سعید باستانی همراه با روئیدن جوانه ها و درختان
  و نو شدن جسم ها و جانهای عاشقان را تبریک و تهنیت گوییم .
  دلهامان را نزدیک ، دستهامان را به همدیگر بدهیم
  و در سال جدید با یاری هم منظری زیبا و زندگی خاطره انگیز خلق کنیم . . .

  **

   **** پیامک تبریک سال 94 ****

   **

  دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد
  و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند .
  در سال جدید خورشیدی
  سبزی ، شادی ، کامیابی ، بهره وری ، اثربخشی فعالیتها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندم . . .

  اس ام اس تبریک عید نوروز 94,پیامک نوروز 94,متن تبریک نوروز 94

  منبع مطلب :

  http://www.jazzaab.ir/

 • نظرات() 
 • چهارشنبه 29 بهمن 1393

  راه‌پله‌هایی كه در این مطلب به شما معرفی می‌كنیم هر كدام دارای طراحی ویژه‌ای هستند.  به آن‌ها خوب نگاه كنید و ببینید كدام یك از آن‌ها هم با سلیقه شما جور و هم مناسب خانه شما هستند.در راه پله ها یك خط تقسیم‌كننده ایجاد كنید.گردن خود را خم نكنید؛ این راه پله دو تكه به سرعت توجه‌ها را به خود جلب می‌كند، چراكه طراحی دکوراسیون آن بسیار متفاوت و خاص است.عرض پله‌ها را تغییر دهید.در اكثر راه پله‌ها عرض پله ابتدایی با عرض پله انتهایی یكسان است و تغییری در آن ایجاد نمی‌شود. به جای این، راه‌پله خانه خود را به گونه‌ای طراحی كنید كه عرض پله‌ها متفاوت باشد و در نتیجه بالا رفتن و پایین آمدن از آن جذاب و متفاوت شود.با نرده‌ها كارهای خلاقانه انجام دهید. هیچ قانونی وجود ندارد كه شما را مجبور كند كه نرده‌ها را كاملا موازی با پله‌ها نصب كنید. این نرده‌های عمودی هم به راه‌پله ایمنی اضافه كرده‌اند و هم به آن یك زیبایی بصری داده‌اند. به راه پله یک دیوار اضافه كنید.برای به حداكثر رساندن امنیت راه‌پله، به جای نرده یك دیوار به آن اضافه كنید. حفره‌های ایجاد شده در دیوار به آن جلوه بصری جذابی داده و باعث شده‌اند كه راه‌پله حس بسته بودن و خفتگی در فرد ایجاد نكند.راه پله را رنگ كنید.رنگ كردن راه‌پله یك راه آسان و كم‌هزینه برای اضافه كردن یك جلوه بصری زیبا به را‌ه‌پله است. همان‌طور كه در عكس بالا مشاهده می‌كنید، رنگ سبز پله‌ها حالتی سرزنده و شاد به راه‌پله اضافه كرده و یك ورودی بسیار زیبا را برای این خانه تلفیقی به وجود آورده است.

  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکس

  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکس,اگر خانه شما دو طبقه دارد، یك زیرزمین یا هر چیزی كه باعث ایجاد دو سطح در فضای خانه شما شده است، این امكان را برای شما ایجاد می‌كند كه در خانه خود از راه پله استفاده كنید.

   

  راه‌های اندكی برای انجام این كار وجود دارد: شما می‌توانید از راه‌پله‌های معمولی كه در همه جا هستند استفاده كنید، و یا می‌توانید از یك راه‌پله خاص با یك طراحی منحصربه‌فرد استفاده كنید كه هر كس آن را ببیند به شما حسادت كند.

   

  البته در اكثر موارد این امر نیازمند این است كه شما در مراحل ابتدایی ساخت خانه و یا در مراحل میانی بازسازی آن باشید، تا شاید بتوانید ایده‌های خود را در مورد راه‌پله اجرایی كنید. در غیر این صورت باید ایده‌های خود را برای آینده نگه دارید.

   

  با این حال، اگر شما این امكان را دارید كه از یك راه‌پله خلاقانه و خاص در خانه خود استفاده كنید، به نكاتی كه در ادامه مطلب می‌آید توجه كنید تا بتوانید خاص بودن و زیبایی راه‌پله خانه خود را دوچندان كنید.

   

  راه‌پله‌هایی كه در این مطلب به شما معرفی می‌كنیم هر كدام دارای طراحی ویژه‌ای هستند.  به آن‌ها خوب نگاه كنید و ببینید كدام یك از آن‌ها هم با سلیقه شما جور و هم مناسب خانه شما هستند.راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسدر راه پله ها یك خط تقسیم‌كننده ایجاد كنید.
  گردن خود را خم نكنید؛ این راه پله دو تكه به سرعت توجه‌ها را به خود جلب می‌كند، چراكه طراحی دکوراسیون آن بسیار متفاوت و خاص است.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسعرض پله‌ها را تغییر دهید.
  در اكثر راه پله‌ها عرض پله ابتدایی با عرض پله انتهایی یكسان است و تغییری در آن ایجاد نمی‌شود. به جای این، راه‌پله خانه خود را به گونه‌ای طراحی كنید كه عرض پله‌ها متفاوت باشد و در نتیجه بالا رفتن و پایین آمدن از آن جذاب و متفاوت شود.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسبا نرده‌ها كارهای خلاقانه انجام دهید. هیچ قانونی وجود ندارد كه شما را مجبور كند كه نرده‌ها را كاملا موازی با پله‌ها نصب كنید. این نرده‌های عمودی هم به راه‌پله ایمنی اضافه كرده‌اند و هم به آن یك زیبایی بصری داده‌اند.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکس به راه پله یک دیوار اضافه كنید.
  برای به حداكثر رساندن امنیت راه‌پله، به جای نرده یك دیوار به آن اضافه كنید. حفره‌های ایجاد شده در دیوار به آن جلوه بصری جذابی داده و باعث شده‌اند كه راه‌پله حس بسته بودن و خفتگی در فرد ایجاد نكند.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسراه پله را رنگ كنید.
  رنگ كردن راه‌پله یك راه آسان و كم‌هزینه برای اضافه كردن یك جلوه بصری زیبا به را‌ه‌پله است. همان‌طور كه در عكس بالا مشاهده می‌كنید، رنگ سبز پله‌ها حالتی سرزنده و شاد به راه‌پله اضافه كرده و یك ورودی بسیار زیبا را برای این خانه تلفیقی به وجود آورده است.

   

  8 ترکیب رنگی سرزنده برای اتاق خواب
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسراه‌پله خاص خود را طراحی كنید.
  مانند هر چیز دیگری، راه‌پله را نیز می‌توانید شبیه رویاهای خود طراحی كنید. این راه پله نیمه ‌مارپیچ هم كاربردی است و هم هم‌چون یك مجسمه زیبا در این خانه می‌درخشد.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسعنصری خاص و منحصربه‌فرد به راه‌پله خانه خود اضافه كنید. می‌توانید مانند عكس بالا یكی از عناصر راه‌پله را خیلی خاص و متفاوت انتخاب كنید.

   

  همان‌طور كه در عكس بالا مشاهده می‌كنید پله‌های این راه‌پله از قطعات بزرگ چوب ساخته شده و به آن جلوه‌ای متمایز داده‌اند. این قطعه‌های چوبی عنصری به سبک رستیك به این خانه مدرن اضافه كرده‌اند.

   

  بازسازی مدرن یک خانه ویلایی در کانادا
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسیا، برای خلق ظاهری معاصر و در عین حال نامتعارف می‌توانید از پله‌هایی از جنس بتن استفاده كنید.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسیک پاگرد عجیب و غیرمنتظره برای راه‌پله خانه خود ایجاد كنید.
  به جای این‌كه مانند تمام راه‌پله، پله‌ها را تا سطح زمین امتداد دهید، یك پاگرد خاص و زیبا به آن اضافه كنید. هم‌چنین می‌توانید برای افزایش فضاهای نگهدارنده مانند عكس بالا به این پاگرد خاص كشو اضافه كنید.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسپیشانی پله‌ها را كاشی كنید.
  با كاشی كردن پیشانی پله‌ها یك عنصر گرافیكی به راه‌پله خانه خود اضافه كنید. از طرح‌ها و نقش‌های مختلف استفاده كنید تا فرد هنگام بالا رفتن از پله‌ها با عناصر گرافیكی مختلف روبه‌رو شود. سعی كنید كاشی‌ها دارای طرح‌ها و نقش‌های عمودی باشند تا راه‌پله شما درازتر و خاص‌تر به نظر برسد.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکسمواد و مصالح مختلف را با هم تركیب كنید.
  پله‌های چوبی؟ یا پله‌هایی از جنس استیل ضدزنگ؟ چرا از هر دو ماده استفاده نمی‌كنید؟ وقتی عناصر رستیك با عناصر معاصر تركیب می‌شوند ظاهری خاص و پربافت ایجاد می‌شود.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکساز نورپردازی از پشت در راه‌پله خانه خود استفاده كنید.
  در راه‌پله‌ای كه هم در روز و هم در شب باید روشن باشد، بهتر است از نورپردازی در زیر پله‌ها استفاده كنید. این كار باعث می‌شود در شب دیگر نیازی به نور بیش‌تر نداشته باشید.
  راه پله هایی زیبا با طراحی هایی جالب و خاص عکساز راه پله شیشه ای استفاده كنید.
  اگر می‌خواهید راه‌پله شما خیلی در فضا به چشم نیاید، از شیشه استفاده كنید. فقط مطمئن شوید كه شهامت كافی برای بالا و پایین رفتن از این راه‌پله را دارید.

   

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • چهارشنبه 29 بهمن 1393

  نوشیدنی‌ای تیره‌تر از قهوه پیدا نمی‌‌کنید. اکثر ما عادت به خوردن قهوه  داریم؛ تیرگی رنگ قهوه در کوتاه‌مدت به بدرنگی دندان کمک می‌کند. شما می‌توانید با اضافه کردن مقداری شیر به قهوه‌تان، این روند را کندتر کنید. البته اگر روی مزه‌ی دلخواه‌تان تاثیر نگذارد.

  در این مقاله از ۷ گنج ، خوراکی های زرد کننده دندان را به شما معرفی میکنیم. خوراکی هایی که شاید از خوردنشان خیلی لذت ببریم و شاید فواید زیادی داشته باشند ولی این مشکل را نیز به همراه دارند. با ما همراه شوید…

  خوراکی هایی که باعث زردی دندان میشوند

  دندان

  قهوه

  نوشیدنی‌ای تیره‌تر از قهوه پیدا نمی‌‌کنید. اکثر ما عادت به خوردن قهوه  داریم؛ تیرگی رنگ قهوه در کوتاه‌مدت به بدرنگی دندان کمک می‌کند. شما می‌توانید با اضافه کردن مقداری شیر به قهوه‌تان، این روند را کندتر کنید. البته اگر روی مزه‌ی دلخواه‌تان تاثیر نگذارد.

   

  چای سیاه

  این نوشیدنی نیز بخاطر رنگ تیره، همان اثر قهوه را دارد. کارشناسان می‌گویند نوشیدن چای سبز و انواع دیگرِ چای روشن می‌تواند اثر کمتری نسبت به چای سیاه داشته باشد.

  نوشیدنی‌های الکلی

  انواع نوشیدنی‌های الکلی، بخاطر وجود تانن در ترکیبات‌شان باعث زردی دندان‌ها می‌شوند. شما می‌توانید با نوشیدن مقداری آب بعد از آن‌ها اثر این ماده را کاهش دهید.

  این مقاله را نیز بخوانید: خوراکی هایی که باعث زشتی دندان و بوی بد دهان می شود

  سرکه‌ی بالزامیک

  این سرکه با رنگ تیره‌ای که دارد، یکی از خوراکی‌هایی است که روی بدرنگی دندان تاثیر می‌گذارد، نکته‌ی مهم این‌که اگر با سالادِ کاهو مصرف شود، اثر آن کم می‌شود.

  کاری

  از طعم بی‌نظیر این ادویه نمی‌توان گذشت. ولی این ادویه می‌تواند لایه‌ای زرد رنگ را در کوتاه مدت روی دندان‌ها به جا بگذارد. مصرف اسفناج بعد از خوردن کاری می‌تواند اثر آن را کم کند.

  سس گوجه‌فرنگی

  از این خوراکی دیگر نمی‌توان چشم پوشید. ولی تاثیر این بدرنگی بخاطر گوجه‌فرنگی نیست، بلکه مواد اسیدی، که در ترکیبات سس وجود دارد، باعث این اتفاق می‌شود. در این مورد نیز می‌توان از اسفناج برای کم کردن اثر آن استفاده کرد.

  توت قرمز و تمشک

  تمشک‌ها سرشار از ویتامین و دیگر مواد مغذی هستند. ولی بخاطر رنگی بودن این میوه‌ها و اثری که بعد از مصرف روی دندان‌ها می‌گذارند، نمی‌توان از خوردن آنها گذشت. می‌توانید بعد از خوردن این میوه‌ها کمی آب بنوشید، تا اثر آن را کم کند.

  این مقاله را نیز بخوانید : با میوه های سفید کننده دندان آشنا شوید

  نوشابه

  این نوشیدنی، هم بخاطر رنگ تیره‌ای که دارد و هم به دلیل سرد نوشیدن آن می‌تواند تاثیر مخربی روی دندان‌ها داشته باشد. نوشابه‌ از هر نظر برای بدن ضرر دارد و برای جلوگیری از بدرنگی دندان می‌توانید نوشیدن آن را کم کنید.

  سس سویا

  در تولید سس سویا بصورت صنعتی، برای سرعت بخشیدن به تخمیر سویا در مراحل تولید از اسید هیدروکلریک استفاده می‌شود، این اسید نیز باعث بدرنگی دندان می‌شود. برای جلوگیری از این اتفاق از سس سویای طبیعی استفاده کنید.

  این مقاله را نیز بخوانید: ۳ روش معجزه آسا برای سفید کردن دندان ها

  چغندر (لبو)

  رنگ قرمز این خوراکی نیز همان تاثیر خوراکی‌های قرمز رنگ را روی دندان‌ها می‌گذارد. بعد از خوردن آن می‌توانید برای کم کردن اثر آن، آب بنوشید.

  پیشنهاد ۷ گنج:

  مجموعه مقالات مرتبط با سلامت و زیبایی دندان ها

   

  گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

  www.7ganj.ir

  منبع:ورچین

  سه شنبه 28 بهمن 1393

  معلم زبان اسپانیایی مدرسه، به نام ” ویتنی فترز” اززمانی که این پسر 14 ساله، نوجوانی 12 ساله بیشتر نبود ، از طریق تلفن و چت  با او در ارتباط بود تا اینکه گفته می شود اخیرا او فیلمهای جنسی و بیمارگونه ای از خود در حالت برهنه برای پسر نوجوان می فرستاده است.

  سوء استفاده جنسی معلم خانم از شاگردان پسرش! عکس دستگیری معلمی که با عکس های برهنه اش شاگردانش نوجوانش را وسوسه می کرد!

  یک معلم 28 ساله به اتهام فرستادن پیغام های تلفنی و فیلم های مستهجن برای دانش آموز 14 ساله خود و داشتن رابطه جنسی با او ، توسط پلیس آمریکا دستگیر شد.

  معلم زبان اسپانیایی مدرسه، به نام ” ویتنی فترز” اززمانی که این پسر 14 ساله، نوجوانی 12 ساله بیشتر نبود ، از طریق تلفن و چت  با او در ارتباط بود تا اینکه گفته می شود اخیرا او فیلمهای جنسی و بیمارگونه ای از خود در حالت برهنه برای پسر نوجوان می فرستاده است.

   

  طبق گفته های پلیس، رابطه جنسی آنها از زمانی که پسر نوجوان به معلمش ابراز علاقه کرده ، آغاز شده بود.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، گفته می شود که این معلم 28 ساله متاهل، عکس های برهنه ای از خودش و عکس هایی از عروسی اش برای این نوجوان 14 ساله می فرستاده است.

   

  سوء استفاده جنسی معلم خانم از شاگردان پسرش! عکس

  پلیس می گوید “فترز” این پسر بچه سال را به خانه اش دعوت کرده بود و پس از خوراندن مشروبات الکلی و وسوسه کردن او برای استعمال مواد مخدر ، اقدام به تجاوز کرده است.

  پلیس بیان کرد زمانی که آنها می خواستند تا تلفن همراه پسر نوجوان را توقیف کنند ، او سعی کرد تا تمام پیغام های تصویری و نوشتاری بین خود و معلمش را از بین ببرد.

  اما پلیس قادر شد تا تمام اطلاعات پاک شده از تلفن همراه پسر 14 ساله را بازیابی و به مدارک مهم دسترسی پیدا کند.

  “فترز” یک معلم مدرسه در مقطع راهنمایی در ایالت اوکلاهوما امریکا بود که پس از افشای رابطه بی شرمانه اش با شاگرد مدرسه دیگر حق کار کردن به عنوان یک معلم که در جامعه نقشی مورد اعتماد را دارد، نخواهد داشت.

   

  سوء استفاده جنسی معلم خانم از شاگردان پسرش! عکس

   

  مامور پرونده، “گری نایت” می‌گوید: زمانی که راجع به ارتکاب سوء رفتار جنسی برروی یک بچه صحبت می شود، به طور قطع شرایط حساس تر می شود.

  او افزود: انتظار می رود”فترز”  به دلیل ارتکاب رابطه جنسی با پسر بچه زیر 16 سال و ارتباطات جنسی با اواز طریق ابزار های تکنولوژی برای فریب نوجوان و سوق دادن نوجوان قربانی به مشروبات الکلی و مواد مخدر که جرم کمی محسوب نمی شود ، محاکمه شود.

  جلسه محاکمه او همچنان ادامه دارد.

  منبع مطلب :

  http://www.topnaz.com/

 • نظرات() 
 • دوشنبه 27 بهمن 1393

  پس از حضور بازپرس کشیک جنایی و انتقال اجساد به پزشکی قانونی، در تحقیقات مشخص شد گازگرفتگی بر اثر بسته بودن دودکش بخاری صورت گرفته است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. یک عروس و داماد که تنها یک شب از آغاز زندگی مشترکشان می گذشت، بر اثر گازگرفتگی در شهرستان شازند استان مرکزی جان باختند. ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه صبح روز گذشته مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان شازند با دریافت گزارشی از گازگرفتگی در خیابان انقلاب بلافاصله در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند. در بررسی محل حادثه مشخص شد یک نوعروس ۲۵ ساله و تازه داماد ۳۰ ساله نیمه شب بر اثر گازگرفتگی از پای درآمده اند. خانواده عروس اظهار داشتند که برای بردن صبحانه به درب خانه آنها مراجعه کردیم ولی هر چه زنگ در را زدیم کسی پاسخگو

  یک عروس و داماد که تنها یک شب از آغاز زندگی مشترکشان می گذشت، بر اثر گازگرفتگی در شهرستان شازند استان مرکزی جان باختند.

  مرگ تلخ عروس و داماد در اولین شب ازدواج

  ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه صبح روز گذشته مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان شازند با دریافت گزارشی از گازگرفتگی در خیابان انقلاب بلافاصله در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند.

  در بررسی محل حادثه مشخص شد یک نوعروس ۲۵ ساله و تازه داماد ۳۰ ساله نیمه شب بر اثر گازگرفتگی از پای درآمده اند.

  خانواده عروس اظهار داشتند که برای بردن صبحانه به درب خانه آنها مراجعه کردیم ولی هر چه زنگ در را زدیم کسی پاسخگو نبود و پس از باز کردن درب با اجساد آنها مواجه شدیم.

  پس از حضور بازپرس کشیک جنایی و انتقال اجساد به پزشکی قانونی، در تحقیقات مشخص شد گازگرفتگی بر اثر بسته بودن دودکش بخاری صورت گرفته است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

  گردآوری: گروه ۷ گنج

  www.7ganj.ir

  دوشنبه 27 بهمن 1393

  نفخ، ریفلاکس معده و قاروقور شکم جزو مشکلات رایجی است که خیلی‌ها را گرفتار کرده است. اگر بعد از هر وعده غذایی دچار این مشکلات می‌شوید، با هضم غذا مشکل دارید و شکم‌تان باد می‌کند سراغ لیموترش بروید. آب نصف لیموترش را در نصف فنجان آب ولرم ریخته و هر روز صبح ناشتا میل کنید. برای تمیز کردن کبد، ترشح صفرا و دفع مواد زاید از بدن می‌توانید سه عدد لیموترش را داخل نیم لیتر آب سرد بیندازید و بگذارید بجوشد. سپس آب لیموترش‌ها را بگیرید و به همان آب اضافه کنید. نوشیدنی آماده را در یخچال نگهداری کنید و هر روز صبح ناشتا مقداری از آن بنوشید. افرادی که داروهای ضداسید مصرف می‌کنند باید قبل از مصرف میزان زیادی آب لیموترش، نظر پزشک خود را در این خصوص جویا شوند.

  در این مقاله از ۷ گنج،  خوراکی ها و گیاهان سم زدا را به شما معرفی میکنیم. با استفاده از این گیاهان و خوراکی ها به راحتی میتوانید بدن خود را در کوتاهترین زمان سم زدایی کنید. با ما همراه شوید…

  آشنایی با خوراکی ها و نوشیدنی های مفید در سم زدایی بدن

  سم زدایی بدن

  میوه ها و سبزیجات سم زدا:

   مرکبات

  لیموترش، لیموشیرین، پرتقال، نارنج، نارنگی و گریپ‌فروت، سرشار از ویتامین C هستند و این ویتامین، نقش بسزایی در خنثی کردن رادیکال‌های آزاد و دفع سموم از بدن دارد. به علاوه، رنگ زرد پررنگ یا نارنجی مرکبات، به علت وجود ماده‌ای به نام فلاوونوئید در آن‌هاست که برای کاهش سم‌های بدن، بسیار مفید است. در بین مرکبات، آب‌لیمو یکی از بهترین سم‌زداها محسوب می‌شود که مصرف آن، ایمنی بدن را بالا می‌برد و باعث جذب آهن تمام مواد غذایی می‌شود. شما می‌توانید به شکل تازه در سالاد یا به شکل لیموعمانی در تهیه غذاهایتان از آن استفاده کنید.

  سبزیجات سبز

  این نوع سبزیجات حاوی کلروفیل است که رنگ سبز ایجاد می کند. کلروفیل نوعی رنگ دانه است که به دفع سموم کبد کمک می کند.

   

  مارچوبه

  مارچوبه نیز ادرارآور است. علاوه بر این تصفیه کننده‌ی خون و اندکی ملین است. مارچوبه کار حذف سموم و مواد زاید بدن را تسهیل می‌بخشد. در واقع فیبرهای موجود در آن عملکرد روده ها را بهبود داده و ترکیبات ادرار آور موجود در آن کار کلیه ها را سبک‌تر می‌کند. توصیه می‌کنیم به خواص این میوه‌ها و سبزیجات تصفیه کننده اعتماد کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

   گوجه‌فرنگی

  عامل رنگ قرمز گوجه‌فرنگی که لیکوپن نام دارد، یک آنتی‌اکسیدان بسیار قوی است که خواص ضد سرطانی هم دارد. دریافت مقادیر مناسب لیکوپن می‌تواند باعث دفع سم‌ها از کبد هم بشود.

   

  کاسنی

  کاسنی از گذشته تاکنون به عنوان یکی از گیاهان مفید برای تقویت کبد و کاهش و دفع سم‌های بدن در ایران مورد استفاده قرار می‌گرفته است. خوشبختانه قرص این گیاه هم در داروخانه‌های ایران موجود است. می‌توانیم از ریشه‌ی این گیاه هم به صورت پودر شده و جوشانده، روزی ۵ تا ۷ گرم استفاده کنیم و از خواص ضدسم آن بهره ببریم.

  گردو

  کبد، اغلب با آمونیاک مسموم می شود. گردو حاوی نوعی اسید آمینه است که آمونیاک کبدرا متلاشی می کند و این عضو را تمیز نگه می دارد.

   

  روغن زیتون

  اسید چرب امگا-۳، به سوخت چربی کمک می کند و کبد را سالم نگه می دارد. این نوع اسیدهای چرب در روغن زیتون موجود است.

   

   سیر

  سیر به دلیل دارا بودن ترکیبات فراوانی که دارد یک سم‌زدای فوق‌العاده محسوب می‌شود. این ماده‌ی غذایی به بدن کمک می‌کند تا سموم و مواد زاید به ویژه آلودگی‌هایی مانند سرب و جیوه از بدن خارج شوند. علاوه بر این، سیر دارای خواص ضدباکتریایی است برای همین می‌تواند روده‌ها را به خوبی تمیز کند.

   

  سیب

  سیب حاوی فیبر موثری به نام پکتین است که به مواد سنگین و زاید می‌چسبد و حذف آن‌ها را آسان می‌کند. علاوه بر این، پکتین در فعالیت‌های زیاد شرکت دارد مثل دفع مدفوع از روده ها و بهبود عملکرد دستگاه گوارش

   

  ترب سیاه

  ترب سیاه این خاصیت را دارد که کبد و کیسه‌ی صفرا را تمیز کند برای همین می‌تواند مواد زاید و سمی موجود در بدن را دفع می‌کند. برای استفاده از خواص این ماده‌ی غذایی آن را رنده کرده و به سالادهایتان اضافه کنید. همچنین می‌توانید آب ترب را کشیده و مانند آب میوه مصرفش کنید. در هر حال اگر قصد دارید بدنتان را سم زدایی کنید ترب سیاه به دردتان می‌خورد.

   

  خانواده کلم

  خانواده‌ی کلم مثل کلم سبز، گل کلم، کلم برگ، کلم بروکسل، بروکلی و غیره جزو بهترین سبزیجات موجود برای سم زدایی بدن است. به خاطر اینکه کلم‌ها کبد را تحریک می‌کنند. می‌توانید انواع کلم‌ها را به صورت خام یا پخته شده در سالاد یا در غذاهای دیگرتان به صورت رنده یا خرد شده استفاده کنید. کلم‌ها در خدمت سلامتیتان هستند شما باید به سوی آن‌ها بروید و از خواص آن‌ها استفاده کنید.

  میوه‌های قرمز

  میوه‌های قرمز رنگ جزو میوه‌های سم زدای فوق‌العاده محسوب می‌شوند. در بین میوه‌های قرمز توت فرنگی خواص زیادی دارد. این میوه سرشار از پتاسیم است و می‌تواند به تمیز شدن کبد کمک زیادی بکند. از خواص تمشک، شاه توت و میوه‌ی قرمز دیگر غافل نشوید.

   

  جعفری

  جعفری یک ضد عفونی کننده‌ی عالی و ادرار آور بسیار خوبی است. این سبزی معطر و البته پرطرفدار عملکرد کلیه ها را تحریک می‌کند و نقش مهمی در دفع سموم بدن دارد. به غذاهایتان مثل سالادها، پاستاها، سوپ و غیره جعفری اضافه کنید. اگر یک دوره‌ی سم زدایی جدی را شروع کرده‌اید آب جعفری فوق‌العاده است.

   

  بادیان‌برای‌مقابله‌با‌احساس‌سنگینی

  این گیاه را آنیسون، رازیانه رومی و زیره رومی نیز می‌نامند. اگر در هضم غذا مشکل دارید یا به نفخ و گاز معده مبتلایید، به بادیان رومی اعتماد کنید. وقتی غذاهای سنگین و پرچرب می‌خورید کبد تا ساعت‌ها بعد از صرف غذا به زحمت می‌افتد تا این چربی‌ها را تجزیه کند. این گیاه نیز حاوی آتنول است که ضداسپاسم و بادشکن است و به هضم راحت غذا و رفع مشکلات گوارشی کمک می‌کند. معمولا در عطاری‌ها کیسه‌های حاوی این گیاه موجود است که می‌توانید مانند چای کیسه‌ای آنها را دم کنید و بنوشید. توصیه می‌شود این دمنوش را بعد از هر وعده غذایی میل کنید.

  آب لیموترش برای سم‌زدایی از کبد

  نفخ، ریفلاکس معده و قاروقور شکم جزو مشکلات رایجی است که خیلی‌ها را گرفتار کرده است. اگر بعد از هر وعده غذایی دچار این مشکلات می‌شوید، با هضم غذا مشکل دارید و شکم‌تان باد می‌کند سراغ لیموترش بروید. آب نصف لیموترش را در نصف فنجان آب ولرم ریخته و هر روز صبح ناشتا میل کنید. برای تمیز کردن کبد، ترشح صفرا و دفع مواد زاید از بدن می‌توانید سه عدد لیموترش را داخل نیم لیتر آب سرد بیندازید و بگذارید بجوشد. سپس آب لیموترش‌ها را بگیرید و به همان آب اضافه کنید. نوشیدنی آماده را در یخچال نگهداری کنید و هر روز صبح ناشتا مقداری از آن بنوشید. افرادی که داروهای ضداسید مصرف می‌کنند باید قبل از مصرف میزان زیادی آب لیموترش، نظر پزشک خود را در این خصوص جویا شوند.

  آرتیشو: دیورتیک طبیعی

  آرتیشو یا همان کنگرفرنگی برای کبد بسیار موثر است. این سبزی حاوی ترکیبی پرخاصیت به نام سینارین است که باعث تقویت کبد و افزایش جریان صفرا می‌شود. آرتیشو حاوی آنتی‌اکسیدان‌هایی به نام «فلاونوئید»ها، اسیدها و پتاسیم است که باعث افزایش حجم ادرار می‌شود و بدن را تمیز می‌کند. برگ‌های آرتیشو به دفع توکسین‌هایی کمک می‌کند که کبد را فراگرفته‌اند.۳۰ گرم برگ خشک آرتیشو را در یک لیتر آب جوش بریزید و به مدت ده دقیقه دم کنید. ۱۵ دقیقه قبل از صرف غذا از این دمنوش بخورید. مصرف این دمنوش برای افرادی که دچار سنگ کیسه صفرا هستند و خانم‌های شیرده توصیه نمی‌شود. می‌توانید از پزشک یا عطار درباره روش مصرف آن سوال کنید.

  گیاه خار مریم برای دفع توکسین‌ها

  برگ‌های گیاه خار مریم سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هاست. در نتیجه تاثیر زیادی در پاکسازی کبد از توکسین‌های تلنبار شده دارد و به هضم راحت غذا کمک می‌کند. مصرف این گیاه در افرادی که به بیماری سیروز کبدی مبتلایند، باعث دفع صفرا و ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده کبدی می‌شود. برای تهیه دمنوش این گیاه می‌توانید برای هر فنجان آب جوش یک قاشق چایخوری برگ‌های خشک خار مریم بریزید و به مدت ده دقیقه دم کنید. توجه داشته باشید که مصرف این دمنوش برای خانم‌های شیرده و مبتلایان به مشکلات مجاری صفراوی توصیه نمی‌شود.

  چغندر قرمز (لبو)

  به علت بالا بودن میزان فلامانوئید در این گیاه، قدرت آنزیمی کبد را بهبود می بخشد.

   

  آواکادو

  به بدن در تولید «گلوتاتیون» کمک می کند. این نوع آنتی اکسیدان به کبد کمک می کند تا خود را تمیز کند.

   

  سرکه سیب برای سم‌زدایی و مقابله با سوزش معده

  سرکه سیب برای مقابله با سوزش یا ریفلاکس معده (برگشتن اسید از معده به مری) بسیار موثر است. سرکه سیب حاوی خواص ضدباکتریایی است و اجازه نمی‌دهد میکروب‌ها در روده تجمع کنند. این سرکه برای کاهش گاز و نفخ معده و هضم غذا موثر عمل می‌کند. باید بدانید سرکه سیب یک ضدعفونی‌کننده طبیعی و قوی است که بدن را از شر سموم انباشته ‌شده خلاص و به حفظ تعادل اسیدی ـ بازی بدن کمک می‌کند. توصیه می‌کنیم مقدار کمی سرکه سیب را با نصف فنجان آب مخلوط کنید تا حالت اسیدی آن کمتر شود و قبل از غذا بنوشید.

  شاه‌تره، گیاهی چندمنظوره

   

  شاه‌تره برای تصفیه خون، رفع یبوست، درمان آکنه، تمیز کردن کبد، کاهش فشار و قند خون موثر است. این گیاه ادرارآور است و باعث دفع سمومی می‌شود که به عملکرد دستگاه گوارش و بخصوص کبد آسیب می‌زنند. شاه‌تره برای رفع مشکلات مربوط به روده‌ها نیز مناسب است. می‌توانید برای هر فنجان آب جوش دو قاشق چایخوری گل شاه‌تره بریزید و به مدت ده دقیقه دم کنید. این دمنوش را حدود نیم ساعت قبل از هر وعده غذا میل کنید.

   

  غلات سبوس دار

  غلات سبوس دار که سرشار از ویتامین B کمپلکس است، روند سوخت و ساز چربی بدن را سرعت می بخشد و به حفظ سلامت کبد کمک می کند.

   

   

  گیاهان، ادویه جات و نوشیدنی های سم زدا:

  زردچوبه

  این ادویه پرکاربرد هم خواص زیادی از جمله ضد نفخ، ضد درد، ضد اسپاسم و ضد ورم دارد اما خواص سم‌زدایی و ضدسرطانی از تمام خواص آن مهم‌تر است. به تازگی کپسول‌هایی از زردچوبه تولید شده است و در داروخانه‌ها به فروش می‌رسد اما اگر بتوانید از پودر زردچوبه برای تهیه انواع غذاهای‌تان استفاده کنید، می‌توانید از خاصیت مهم این گیاه که همان تقویت کبد است هم کمک بگیرید.

  مصرف زردچوبه برای کسانی که ناراحتی‌های خاص کبدی مانند هپاتیت یا کبد چرب دارند، بسیار مفید است چون این ادویه می‌تواند سم‌های کبد را خنثی کند، بنابراین مصرف روزانه ۳ تا ۴ گرم از زردچوبه در وعده‌های مختلف غذایی می‌تواند مفید باشد.

   

  چای سبز

  این چای خواص متعددی دارد. «کاتکینز» نوعی آنتی اکسیدان موجود در این نوشیدنی برای تصفیه کبد مفید است.

  نوشیدنی لیمو زنجبیل عسل و آب

  این نوشیدنی ترکیبی از لیمو، زنجبیل، عسل و آب ولرم است و یک سم زدای کاملا قوی به شمار میرود. نوشیدن این معجون معجزه آسا در صبح به شما کمک میکند تا بدن خود را از درون پاک کنید. این نوشیدنی سریع و ساده برای افرادی که همیشه کمبود وقت دارند بسیار مناسب است.


  دم‌کرده رازیانه برای داشتن شکمی تخت

  رازیانه حاوی ترکیبی شیمیایی به نام «آتنول» است که سم‌زدای کبد و معده محسوب می‌شود. این ترکیب باعث دفع سموم بدن از طریق مجاری ادرار و روده‌ها می‌شود. رازیانه ضدنفخ است و به همین دلیل نیز باعث صاف‌شدن شکم می‌شود. کافی است یک قاشق چایخوری رازیانه خشک را در آب جوش بریزید و به مدت ده دقیقه دم کنید. بعد از هر وعده غذایی از این دم‌کرده میل کنید.

   

  نوشیدنی زردچوبه زنجبیل لیمو و عسل

  مقدار متناسب زرد چوبه، زنجبیل ، لیمو وعسل را به همراه کمی سنگ نمک بجوشانید و بنوشید. زردچوبه باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشود و یک سم زدای قوی است، زنجبیل در این ترکیب به عنوان کاتالیزور عمل کرده  و روند سم زدایی را تسریع میکند و لیمو هم یک طعم دهنده فوق العاده محسوب میشود.

   

  چای رازیانه کتان زیره و گشنیز

  استفاده از دانه ها و ادویه های هندی یکی از راههای سم زدایی بدن است. دانه رازیانه ، دانه کتان ، زیره و گشنیز را با هم جوشانده و بعد از صاف کردن میل کنید. این معجون هندی بدن را برای دریافت بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی آماده میکند.

  گردآوری  و تنظیم: گروه ۷ گنج- اختصاصی ۷ گنج

  www.7ganj.ir

   

  *** کپی برداری بدون لینک فعال به ۷ گنج شرعا و قانونا مجاز نیست.

  دوشنبه 27 بهمن 1393

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس) چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)  ویکتوریا بکهام جنیفر آنیسون عکس بدون آرایش ریحانا کیت وینسلت لیلی کول جولیا روبرتز ان هتوی برد پیت هاگ جک من جنیفر لاورنس عکس بدون آرایش آنجلینا جولی کریستینا آگولرا جانی دپ میکی رورک کامرون دیاز کیت موس دمی مور

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

   ویکتوریا بکهام

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  جنیفر آنیسون

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  عکس بدون آرایش ریحانا

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  کیت وینسلت

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  لیلی کول

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  جولیا روبرتز

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  ان هتوی

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  برد پیت

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  هاگ جک من

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  جنیفر لاورنس

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  عکس بدون آرایش آنجلینا جولی

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  کریستینا آگولرا

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  جانی دپ

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  میکی رورک

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  کامرون دیاز

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  کیت موس

  چهره هالیوودی های معروف از نمای نزدیک (عکس)

  دمی مور

  منبع مطلب :

  http://www.jazzaab.ir/

 • نظرات() 
 • دوشنبه 27 بهمن 1393

  “زنگ یوشان” 19 ساله دختری است که به بیماری خاص و بسیار نادری مبتلا شده است که یک تومور را در غده هیپوفیز ایجاد می کند. این تومور باعث می شود تا هورمون های رشد از بین بروند و هیچگاه بدن مبتلا به این بیماری از سن خاصی بزرگتر نشود. این تومور تنها به اندازه یک نخود است ولی عواقبی دارد که همیشه دامن بیمار را می گیرد. این بیماری تنها با درمان های گران قیمت قابل کنترل است و می توان کمی هورمون های رشد را به بدن اضافه کرد ولی هر نقطه ای از دنیا این درمان ها پیدا نمی شود.

  دختر 19 ساله چینی به دلیل یک بیماری خاص چهره کودکانه ای دارد و در 7 سالگی باقیمانده است!

  یک دختر چینی به بیماری عجیبی مبتلاست که مانع از رشد کردن او می شود. در نگاه اول شاید این دختر یک کودک 7 ساله و کوچک به نظر برسد در حالی که نزدیک به 19 سال سن دارد و این بیماری مانع از بزرگتر شدن وی می شود.

   

  دختر چینی که از 7 سال بزرگتر نمی شود! عکس

   

  “زنگ یوشان” 19 ساله دختری است که به بیماری خاص و بسیار نادری مبتلا شده است که یک تومور را در غده هیپوفیز ایجاد می کند. این تومور باعث می شود تا هورمون های رشد از بین بروند و هیچگاه بدن مبتلا به این بیماری از سن خاصی بزرگتر نشود.
  این تومور تنها به اندازه یک نخود است ولی عواقبی دارد که همیشه دامن بیمار را می گیرد. این بیماری تنها با درمان های گران قیمت قابل کنترل است و می توان کمی هورمون های رشد را به بدن اضافه کرد ولی هر نقطه ای از دنیا این درمان ها پیدا نمی شود.

   

  دختر چینی که از 7 سال بزرگتر نمی شود! عکس

  این دختر در سال 2013 پدرش را از دست داده است و زمانی که بی سرپناه در خیابان ها مشغول گدایی بود توسط یک زوج مهربان پیدا شد. این روزها او در کنار والدین جدیدش زندگی می کند و دوست دارد روزی به مدرسه برود. چرا که تمام دوران کودکی اش را در خیابان ها مشغول تکدی گری بوده است.

  منبع مطلب :

  http://www.topnaz.com/

 • نظرات() 
 • یکشنبه 26 بهمن 1393

  گری با نفوذ به سرور ها اطلاعات، نرم افزارها و فایل های مهمی را پاک کرد که بازیابی آن ها برای دولت آمریکا بالغ بر ۷۰۰ هزار دلار هزینه در بر داشت. او آنقدر بر روی سیستم ارتش آمریکا نفوذ داشت که توانست پیغام زیر را بر روی سایت آن ها قرار دهد: هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس,امنیت در دنیای مجازی سال گذشته چالش های بسیاری را پشت سر گذاشت.   هکرها با حملات گسترده خود شرکت ها و افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار دادند و کاری کردند تا دنیای سایبری یکی از سیاه ترین دوران خود را پشت سر گذارد. به گزارش ایران مطلب به نقل از پارسینه ، هک شدن سونی به خاطر ساخت یک فیلم، لو رفتن تصاویر شخصی

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس,امنیت در دنیای مجازی سال گذشته چالش های بسیاری را پشت سر گذاشت.

   

  هکرها با حملات گسترده خود شرکت ها و افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار دادند و کاری کردند تا دنیای سایبری یکی از سیاه ترین دوران خود را پشت سر گذارد.

  به گزارش ایران مطلب به نقل از پارسینه ، هک شدن سونی به خاطر ساخت یک فیلم، لو رفتن تصاویر شخصی هنرپیشه های معروف،     حمله به بانک اطلاعاتی بیمارستان ها و شرکت های بیمه، از دسترس خارج کردن شبکه های بازی Xbox و Playstation و … از جمله رویدادهایی بودند که هکر های کلاه سیاه در سال گذشته از خود بر جای گذاشتند.

  همانطوری که احتمالا می دانید، هکر ها به سه دسته تقسیم می شوند.
  هکرهای کلاه سفید، افرادی هستند که به شرکت ها کمک می کنند ضعف های امنیتی خود را شناسایی کنند و از این راه تلاش می کنند به صورت قانونی کسب درآمد کنند.

  هکرهای کلاه سیاه، اما افرادی خطرناک هستند که به دنبال افشای اطلاعات و نفوذ های غیر قانونی هستند.

  و در نهایت گروهی به نام هکر های کلاه خاکستری نیز وجود دارند که فلسفه ای ترکیب شده از دو دسته قبلی را دنبال می کنند.

  ۱. آدرین لامو

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکسلقب: هکر بی خانمان
  سن: ۳۳
  آدرین لامو بیشتر به خاطر نفوذش به شبکه کامپیوتر مجموعه هایی از قبیل مایکروسافت، یاهو، گوگل و نیویورک تایمز شناخته می شود.     این هکر معمولا از کافی شاپ و کتابخانه ها برای ترتیب دادن حملات خود استفاده می کند و بر همین اساس نیز با لقب «بی خانمان» شناخته می شود.

  لامو در سال ۲۰۰۲ توانست به شبکه تایمز نفوذ نماید و به اطلاعات تمام کسانی که برای این نشریه مطلب می نویسند، دسترسی پیدا کند. در پی این حمله و پس از ۱۵ ماه تحقیق، سرانجام دادگاه حکم دستگیری آدرین را صادر کرد.

      او در نهایت توانست طی معامله ای با مراجع قضایی از زندان بگریزد و تنها شش ماه حبس خانگی را متحمل شود.

  اما بعد از این ماجرا، زندگی برای لامو چندان خوشایند پیش نرفت. او بعدها به خاطر تهدید نامزدش با اسلحه به یک مرکز نگهداری بیماران روانی منتقل شد و به علت ابتلا به سندرم آسپرگر در همانجا بستری گشت.

  جالب است بدانید که لقب لامو بعد ها از بی خانمان به «خبرچین» تغییر پیدا کرد. چرا که او در مقطعی چلسی منینگ را به مقامات قضایی آمریکا لو داد. خانم منینگ هکری بود که هزاران اسناد طبقه بندی شده دولتی را در اینترنت منتشر کرده بود.

  ۲. جینسون جیمز آنچتا

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکسلقب: انعطاف پذیر
  سن: ۳۰
  جینسون اولین هکری بود که به جرم کنترل ارتشی از کامپیوتر های دزدیده شده، محاکمه شد.

  او در سال ۲۰۰۴ با استفاده از کرمی به نام «rxbot» کنترل ۵۰۰ هزار کامپیوتر را در دست گرفت و از قدرت ترکیبی آن ها برای از دسترس خارج کردن سایت هایی بزرگ استفاده کرد.

      جالب اینکه او بعدها برای این سرویس شروع به تبلیغات کرد و خدمات خود برای حمله به سایت ها را در اختیار عموم قرار داد.

  البته او در سال ۲۰۰۵ به خاطر همین تبلیغات به دردسر افتاد. در آن زمان FBI در قالب یک عملیات مخفی، توانست خود را به عنوان یکی از مشتریان جینسون جا بزند و مدارک لازم جهت دستگیری این هکر را گردآوری کند.

  در پی این دستگیری جینسون علاوه براینکه مجبور شد ۵۸ هزار درآمد خود از راه هک را به FBI تحویل دهد، با جریمه ای ۱۶ هزار دلاری نیز مواجه گشت. جینسون در اثر این اتفاق BMW خود را از دست داد و در نهایت ۶۰ ماه از زندگی خود را در زندان سپری کرد.

  ۳. آسترا

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس سن: ۵۸

  هویت واقعی آسترا هرگز برای عموم مشخص نشد، اما گفته می شود که او یک ریاضی دان ۵۸ ساله است که در سال ۲۰۰۸ دستگیر شده.

  به گفته مقامات دولتی یونان، این هکر توانسته به سیستم یک شرکت هوانیرو با نام Dassault Group نفوذ کند و اطلاعات آن را سرقت نماید.

      آسترا توانست به اطلاعات مربوط به جت های جنگی این شرکت دسترسی پیدا کند و سپس تکنولوژی آن را به دیگر کشور ها بفروشد.

  گفته می شود آسترا اطلاعات مذکور را در اختیار ۲۵۰ نفر از کشور های برزیل، فرانسه، ایتالیا، آفریقای جنوبی و … قرار داده است.

      جالب است بدانید که آسترا هر بار تنها هزار دلار را از مشتریانش طلب می کرده، در حالی که ضرر وارد شده به شرکت Dassault بیش از ۳۶۰ میلیون دلار بوده است.

  ۴. اؤن تور واکر

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  لقب: AKILL
  سن: ۲۵
  در سال ۲۰۰۸ اؤن واکر به اتهام ۶ جرم سایبری، در دادگاه محکوم شناخته شد. شبکه ای از هکر های بین المللی به هدایت این جوان، موفق شدند به ۱.۳ میلیون کامپیوتر در سطح جهان نفوذ پیدا کنند

      و با دستکاری حساب های بانکی، درآمدی ۲۰ میلیون دلاری را برای خود رقم زنند.

  اؤن از ۱۳ سالگی به مدرسه نرفت و پدر و مادرش تصمیم گرفتند در خانه به آموزش او بپردازند. همین موضوع به اؤن این فرصت را داد تا به یادگیری برنامه نویسی بپردازد و با الگوهای رمزنگاری آشنا شود.

      بر پایه همین اطلاعات، اؤن توانست در ۱۷ سالگی به یک هکر ماهر بدل شود.

  علیرغم کلاهبرداری میلیونی هکرها، اؤن تنها توانسته بود مبلغ ۳۲ هزار دلار را برای خود به دست آورد. در واقع او کدی را نوشته بود که سایر هکر ها از طریق آن نسبت به دزدی اقدام می کردند.

      بر همین اساس، او در دادگاه به حبس محکوم نشد و تنها مجبور گشت تا ۱۱ هزار دلار از پول های خود را برگرداند. او هم اکنون به عنوان مشاور در یک شرکت امنیتی مشغول به کار است.

  ۵. کوین پولسن

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  لقب: Dark Dante
  سن: ۴۹
  کوین اولین فرد آمریکایی بود که پس از آزاد شدنش از زندان، نسبت به استفاده از کامپیوتر و اینترنت، محروم شد. در اوایل دهه ۹۰ میلادی، پولسن به خاطر هک کردن خطوط تلفن، به شهرت رسید.

      او در این زمان توانست به خطوط تلفن یک برنامه رادیویی نفوذ پیدا کند و ترتیبی دهد تا نامش به عنوان برنده قرعه کشی یک خودرو پورش اعلام شود.

  بعد ها FBI متوجه این ماجرا شد و پولسن را دستگیر کرد. او پنج سال را در زندان گذارند و پس از آن به مدت ۳ سال اجازه نداشت تا از کامپیوتر و اینترنت استفاده نماید. کوین در حال حاضر یکی از نویسندگان سایت Wired به شمار می رود.

  ۶. آلبرت گنزالز

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکسلقب: پادشاه چیلی

  سن: ۳۳
  آلبرت گنزالز مؤسس سایت Shadowcrew.com به شمار می رود. این سایت به اعضای خود اجازه می داد تا به خرید و فروش اطلاعات بانکی دزدی، پاسپورت های تقلبی، گواهی تولد و … بپردازند.

      Shadowcrew در طول سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ توانست به محبوبیت بسیاری دست پیدا کند و پذیرای بیش از ۴ هزار عضو باشد. گفته می شود در این بازه زمانی، اطلاعات بیش از ۱۷۰ میلیون کارت اعتباری، در Shadowcrew رد و بدل شده است.

  او برای اولین بار به جرم داشتن ۱۵ کارت بانکی تقلبی، توسط پلیس دستگیر شد، اما به خاطر لو دادن اطلاعات ۱۹ عضو سایت Shadowcrew توانست از مجازات زندان فرار کند.

  گنزالز بعد از این ماجرا با همکاری ۱۰ هکر دیگر، شرکت TJX را هک کرد و توانست طی یک عملیات ۱۸ ماهه، اطلاعات ۴۵ میلیون حساب بانکی را به دست آورد. او در سال ۲۰۰۸ دستگیر شد و به حبسی ۱۷ ساله محکوم گشت.

  ۷. کوین میتنیک

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  به ترتیب از راست: کوین پولسن، کوین میتنیک و آدرین لامو
  لقب: کرکس
  سن: ۵۱
  کوین دوست ندارد به کاری که انجام می دهد، لقب «هک» داده شود. او معتقد است که فعالیتش بیشتر به یک «مهندسی اجتماعی» شباهت دارد.

  او زمانی که ۱۵ سال داشت، «مهندسی اجتماعی» را آغاز کرد. او در آن زمان یاد گرفت که چگونه می تواند سیستم بلیط اتوبوس های آمریکا را دور بزند و بعد ها نیز با مطالعه بیشتر توانست به شبکه شرکت هایی از جمله نوکیا و موتورولا نفوذ پیدا کند.

  در زمان دستگیری ماموران امنیتی کاری کردند که قاضی پرونده باور کند که کوین می تواند از طریق یک دستگاه تلفن، مقدمات یک حمله اتمی را فراهم آورد.

      بر همین اساس قاضی پرونده که از توانایی های کوین آشفته شده بود، حکم حبس انفرادی را برای او صادر کرد.

  کوین پس از سپری کردن ۱۲ ماه در زندان و سه سال آزادی مشروط و با نظارت، دوباره هک کردن را از سر گرفت. او این بار حرفه ای تر شده بود و توانست با استفاده از تلفن های متعدد، موقعیت خود را از پلیس مخفی نگه دارد.

  در نهایت کوین در سال ۱۹۹۹ باز هم توسط پلیس دستگیر شد و این بار چهار سال را در زندان سپری کرد. او هم اکنون در دسته هکر های کلاه سفید قرار گرفته و مشغول مشاوره دادن های امنیتی است.

  ۸. جاناتان جیمز

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  لقب: Comrade
  سن: در زمان مرگ ۲۴ سال داشت
  جاناتان فعالیت های خود را در سن ۱۵ سالگی آغاز کرد و در آن زمان توانست به سیستم مدرسه خود نفوذ پیدا کند. او بعدها ناسا را نیز هدف گرفت و اوج کار خود را با هک کردن وزارت دفاع آمریکا به نمایش گذاشت.

  او در سورس کد ایستگاه فضایی بین المللی اختلالاتی را ایجاد کرد که در نتیجه آن مهندسان ناسا مجبور شدند

      کامپیوترهای اینمجموعه را به مدت ۳ هفته از دسترس خارج کنند و سرانجام با تحمل ضرری ۴۱ هزار دلاری، دوباره شرایط را به حالت عادی برگردانند.   او همچنین پس از نفوذ به سیستم وزارت دفاع، توانست نرم افزاری را به سرقت برد که ارزشی معادل ۱.۷ میلیون دلار را دارا بوده است.

  جالب است بدانید که جاناتان تمام این کار ها را در ۱۵ سالگی خود انجام داده و پس از دستگیری، تنها به ۶ ماه حبس خانگی و آزادی مشروط تا ۱۸ سالگی محکوم شده است.

      قسمت خنده دار ماجرا جایی است که به علت سن پایین جاناتان، دادگاه او را مجبور کرد تا نامه ای برای ناسا و وزات دفاع بنویسد و از آن ها به خاطر اقدامات خود عذرخواهی نماید.

  بعد از اینکه آلبرت گنزالز در سال ۲۰۰۷ با همکاری گروهی از هکر ها موفق شد شرکت TJX را هک کند، سرویس امنیتی آمریکا از جیمز بازجویی به عمل آورد.

      جاناتان مدعی بود که در این حمله هیچ نقشی نداشته، اما سرانجام از ترس محکوم شدن به جرمی که مرتکب نشده، تصمیم گرفت تا در حمام خودکشی نماید.

  زندگی او در سال ۲۰۰۸ در حالی پایان یافت، که در نامه خودکشی اش نوشته شده بود: «من به عدالت در سیستم قضایی اعتقادی ندارم.

      شاید این نامه و خودکشی من، این پیغام را به گوش مردم برساند. به هر ترتیب باید بگویم که کنترل این ماجرا از دست من خارج شده و این تنها راهی است که به من اجازه می دهد مجدد کنترل اوضاع را در دست گیرم.»

  ۹. ولادیمیر لوین

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس لقب: نامشخص

  سن: نامشخص
  لوین با همکاری سه هکر دیگر توانست مبلغ ۱۰.۷ میلیون دلار را از حساب های بانکی مختلف از سراسر دنیا، سرقت نماید.

      او تمام فعالیت خود را در حالی انجام می داد که در آپارتمانش در سنت پترزبورگ نشسته بود و حتی از اینترنت نیز استفاده نمی کرد.

  در واقع لوین با نفوذ به سیستم ارتباطی، به ارتباط تلفنی مشتریان با بانک گوش می داد و از این طریق اطلاعات آن ها را استخراج می کرد.

      لوین در سال ۱۹۹۸ توسط همکارانش به پلیس لو داده شد و مجبور گشت تا پول های به دست آورده را به بانک ها باز گرداند و البته سه سال را نیز در زندان سپری بگذراند.

  ۱۰. گری مک کینن

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  لقب: تنها
  سن: ۴۶
  گری بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۲ توانست ۱۰۰ سرور ناسا و ارتش آمریکا را مورد حمله قرار دهد. جالب اینکه او تمام این فعالیت ها را از خانه عمه نامزدش در لندن انجام می داده.

  گری با نفوذ به سرور ها اطلاعات، نرم افزارها و فایل های مهمی را پاک کرد که بازیابی آن ها برای دولت آمریکا بالغ بر ۷۰۰ هزار دلار هزینه در بر داشت. او آنقدر بر روی سیستم ارتش آمریکا نفوذ داشت که توانست پیغام زیر را بر روی سایت آن ها قرار دهد:

  «سیستم امنیتی شما یک آشغال به تمام معناست. من «تنها» هستم و به خرابکاری های خودم در بالاترین سطح ادامه می دهم.»

  جالب اینکه هدف گری از هک کردن ناسا، دسترسی به اسناد مربوط به فرازمینی ها بوده است. او شنیده بود که دپارتمانی خاص در ناسا، تصاویر مربوط به UFO ها را در خود نگهداری می کند.

      گری در این رابطه می گوید: «من به ناسا نفوذ کردم، و توانستم به اطلاعات این دپارتمان دست پیدا کنم. آن ها تصاویر زیاد و باکیفیتی را در مجموعه خود نگه داری می کردند.»

  ۱۱. میکائیل کاسه

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  لقب: پسر مافیایی
  سن: ۳۰
  در سال هایی که میکائیل مشغول به فعالیت بود، یاهو به عنوان بزرگترین موتور جستجوی اینترنت شناخته می شد و هنوز گوگل قدرت خود را به نمایش نگذاشته بود.

      میکائیل در آن زمان توانست به سیستم یاهو نفوذ کند و این سایت را به مدت یک ساعت از دسترس خارج سازد.

  پس از این اتفاق بیل کلینتون، رئیس جمهور وقت آمریکا، دستور تشکیل تیمی ویژه برای پیگیری حملات سایبری را داد و مامورین کشور را در پی « پسر مافیایی» فرستاد.

  میکائیل مدتی کوتاه پس از این اتفاق، زمانی که در یک چت روم با افتخار مشغول تعریف کردن هنرنمایی های خود بود، موقعیتش لو رفت و توسط پلیس دستگیر شد. او سپس به خاطر اقداماتش به هشت ماه حبس خانگی و ممنوعیت استفاده از اینترنت محکوم شد.

  اگر فکر می کنید که احکام صادر شده برای میکائیل نسبت به کارهایش خیلی سبک بوده، بد نیست بدانید که او در زمان انجام خرابکاری ها یک دانش آموز دبیرستانی بوده است.

  میکائیل در رابطه با هک هایی که انجام داده می گوید: «این کار احساس قدرت عجیبی به شما می دهد. قدرتی که شما را در خود غرق می کند. قدرتی که بسیار اعتیاد آور است.»

  ۱۲. متیو بیوان و ریچارد پرایس

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  لقب: Kuji (بیوان) و Datastream Cowboy (پرایس)
  این دو هکر انگلیسی با همکاری یکدیگر دردسر های زیادی را برای دولت آمریکا به وجود آوردند. آن ها توانستند در سال ۱۹۹۴ به شبکه پنتاگون نفوذ کنند و به اطلاعات مهمی دست یابند.

      آن ها سیستم شبیه سازی عملیات یک پایگاه هوایی را کپی کردند، به اطلاعات مامورین آمریکا در کره شمالی را دزدیدند، و به توانستند به سیستم اتمی کره نفوذ پیدا کنند.     در آن زمان پرایس تنها ۱۶ سال داشت و بیوان ۲۱ ساله راهنمایی لازم را در اختیار او قرار می داد.

  در اثر خرابکاری های این دو هکر، دولت آمریکا روز های سختی را پشت سر گذاشت.

      آن ها در ابتدا نمی دانستند که بیوان و پرایس به سیستم اتمی کدام کره نفوذ کرده اند و نگران بودند که اگر کره شمالی قربانی این ماجرا باشد، یک فاجعه بین المللی رخ دهد.

  در نهایت پس از اینکه مشخص شد کره جنوبی هدف هکر ها بوده، تحقیقات آغاز گشت و این دو نفر سال ها بعد توسط پلیس دستگیر شدند.

   

  ۱۳. Lizard Squad

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  اگر یک گیمر باشید احتمالا با نام این گروه آشنا هستید. Lizar Squad در سال گذشته موفق شد شبکه بازی Xbox و PlayStation را مورد حمله قرار دهد و آن ها را در روز کریسمس از دسترس کاربران خارج کند.

  گروه مارمولک ها در سال ۲۰۱۴ شکل گرفت و اکنون خدمات حمله DDoS را در سایت خود به فروش می رساند. در واقع هر کسی می تواند با پرداخت مبلغ مورد نظر این گروه، از آنها برای از دسترس خارج کردن سایت های مورد نظر خود استفاده نماید.

  چندی پیش زمانی که فیسبوک و اینستاگرام برای ساعتی در برخی نقاط دنیا از دسترس خارج شد، Lizard Squad مسئولیت ماجرا را بر عهده گرفت،

      اما بعد ها معلوم شد که این مشکل تنها به خاطر اختلالاتی داخی در سرور های فیسبوک بوده است و به مارمولک ها ارتباطی پیدا نمی کند.

  اخیرا دو عضو این گروه توسط پلیس بازداشت شده اند. وینی اوماری ۲۲ ساله از انگلستان و رایان ۱۷ ساله از جمله افرادی هستند که تا پیش از این در گروه Lizard Squad مشغول به فعالیت بوده اند.

  ۱۴. Anonymous

  هکرهای بدنام‌ تاریخ اینترنت! عکس

  گروه Anonymous یا «ناشناس» تشکیل شده از “هکتویست” هایی است که معمولا خود را درگیر مسائل سیاسی و بین المللی می کنند.

  این گروه تا سال ۲۰۰۸ درگیر ترول ورزی و شوخی های سایبری بود و در حملات خود سوژه های جالبی را هدف قرار می داد. حمله به فرقه ساینتولوژی را می توان از جمله اقدامات Anonymous در این دوران دانست.

    اما پس از ۲۰۰۸، Anonymous ساختاری جدی تر پیدا کرد و در رویداد هایی مانند شلوغی های فرگوسن در آمریکا و یا ماجرای مجله چارلی هبدو، حضور خود را با انتشار برخی اسناد و مدارک، به معرض نمایش گذاشت.          

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • یکشنبه 26 بهمن 1393

  دکتر صفری نژاد با بیان اینکه وجود خون در مایع منی در سنین زیر 40 سالگی تقریباً همیشه خوش خیم است، ولی در مردان مسن‌تر گاهی علت مایع منی خونی یک بدخیمی یا سرطان است، اظهار داشت: «در سنین بالا وجود خون در مایع منی می‌تواند نشان از وجود یک بیماری خطرناک مثل سرطان پروستات و کیسه‌های منوی باشد.» وی در ادامه با ذکر این نکته که در خصوص میزان شیوع واقعی این عارضه میان مردان آمار دقیقی در دست نیست، گفت: «بسیاری از افرادی که به این مشکل دچارند، به پزشک مراجعه نمی‌کنند و در بسیاری از موارد این عارضه تشخیص داده نمی‌شوند، بنابراین میزان شیوع آن مشخص نیست.» این استاد دانشگاه در ادامه بابیان اینکه برخی بیماری‌ها ممکن است همراه با مایع منی خونی باشد، گفت: «ابتلا به فشارخون، بیماری‌های کبدی، لنفوم، آمیلوئیدوز و اختلالات انعقادی مثل هموفیلی ممکن است با مایع منی خونی همراه باشد. اما از دیگر علل وجود خون در مایع منی می‌توان به بیماری‌های پروستات، مجرای ادرار، بیماری‌های خود کیسه‌های منی و عفونت‌ها (که در 40 درصد موارد علت وجود خون در مایع منی هستند) و همچنین ضربه به بیضه و آلت تناسلی (در 2 درصد موارد) و عمل جراحی همورویید اشاره کرد.» صفری نژاد در پایان با اشاره به اینکه اگر وجود خون در مایع منی بیش از 2 ماه طول بکشد، حتماً نیاز به بررسی دارد، گفت: «بیشتر مردان مبتلا به مایع منی خونی دارای حملات مکرر هستند و هر مردی بیش از 10 بار دارای مایع منی خونی باشد، نیاز به بررسی کامل دارد.»

  مشکل مشاهده خون در مایع منی

  آیا دیدن خون در مایع منی خطرناک ست و چگونه درمان می شود؟

  علت دیدن خون در مایع منی چیست و چرا این امر اتفاق می افتد و درمان آن چگونه است؟طبق گفته اورولوژیست ها اولین علامت و نشانه سرطان در سنین پیری است!

  یک اورولوژیست با اشاره به اینکه وجود خون در مایع منی بیماری نسبتاً شایعی است و مایع منی خونی می‌تواند در هر سنی اتفاق بیفتد، گفت: «گرچه وجود خون در مایع منی اکثراً علل خوش خیمی دارد ولی در سنین بالا باید آن را جدی گرفت.»

   

  دکتر صفری نژاد با بیان اینکه وجود خون در مایع منی در سنین زیر 40 سالگی تقریباً همیشه خوش خیم است، ولی در مردان مسن‌تر گاهی علت مایع منی خونی یک بدخیمی یا سرطان است، اظهار داشت: «در سنین بالا وجود خون در مایع منی می‌تواند نشان از وجود یک بیماری خطرناک مثل سرطان پروستات و کیسه‌های منوی باشد.»
  وی در ادامه با ذکر این نکته که در خصوص میزان شیوع واقعی این عارضه میان مردان آمار دقیقی در دست نیست، گفت: «بسیاری از افرادی که به این مشکل دچارند، به پزشک مراجعه نمی‌کنند و در بسیاری از موارد این عارضه تشخیص داده نمی‌شوند، بنابراین میزان شیوع آن مشخص نیست.»
  این استاد دانشگاه در ادامه بابیان اینکه برخی بیماری‌ها ممکن است همراه با مایع منی خونی باشد، گفت: «ابتلا به فشارخون، بیماری‌های کبدی، لنفوم، آمیلوئیدوز و اختلالات انعقادی مثل هموفیلی ممکن است با مایع منی خونی همراه باشد. اما از دیگر علل وجود خون در مایع منی می‌توان به بیماری‌های پروستات، مجرای ادرار، بیماری‌های خود کیسه‌های منی و عفونت‌ها (که در 40 درصد موارد علت وجود خون در مایع منی هستند) و همچنین ضربه به بیضه و آلت تناسلی (در 2 درصد موارد) و عمل جراحی همورویید اشاره کرد.»
  صفری نژاد در پایان با اشاره به اینکه اگر وجود خون در مایع منی بیش از 2 ماه طول بکشد، حتماً نیاز به بررسی دارد، گفت: «بیشتر مردان مبتلا به مایع منی خونی دارای حملات مکرر هستند و هر مردی بیش از 10 بار دارای مایع منی خونی باشد، نیاز به بررسی کامل دارد.»

  منبع مطلب :

  http://www.topnaz.com/

 • نظرات() 
 • یکشنبه 26 بهمن 1393

  دریاچه سوپریر به معنی دریاچه برتر، یکی از دریاچه‌های بزرگ واقع در آمریکای شمالی است که در مرز ایالات متحده آمریکا با کانادا قرار گرفته است. در صورتی که دریاچه‌های هیوران و میشیگان را جدا از هم فرض کنیم (که به صورت سنتی جداگانه شناخته می‌شوند)، دریاچه سوپریر بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان از لحاظ مساحت می‌باشد و در صورتی که دریاچه‌های هیوران و میشیگان را یکی فرض کنیم که از لحاظ جغرافیایی معمولاُ یکی شناخته می‌شوند، این دریاچه دومین دریاچه آب شیرین جهان از لحاظ سطح است.

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  دریاچه سوپریر به معنی دریاچه برتر، یکی از دریاچه‌های بزرگ واقع در آمریکای شمالی است که در مرز ایالات متحده آمریکا با کانادا قرار گرفته است. در صورتی که دریاچه‌های هیوران و میشیگان را جدا از هم فرض کنیم (که به صورت سنتی جداگانه شناخته می‌شوند)، دریاچه سوپریر بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان از لحاظ مساحت می‌باشد و در صورتی که دریاچه‌های هیوران و میشیگان را یکی فرض کنیم که از لحاظ جغرافیایی معمولاُ یکی شناخته می‌شوند، این دریاچه دومین دریاچه آب شیرین جهان از لحاظ سطح است.

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  این دریاچه بین ایالت انتاریو کانادا و آمریکا (میشیگان، ویسکانسین و مینه سوتا) قرار دارد.
  جزایر آپاستل شامل 22 جزیره کوچک و بزرگ داخل دریاچه سوپریور در شمال ویسکانسن واقع شده اند که اخیرا غارهای یخی پنهان در آن کشف شده که باعث حیرت طبیعت شناسان شده است.

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  حیرت انگیزترین غارهای یخی در دریاچه سوپریر

  منبع : khabaronline.ir

  غارهای یخی,غارهای یخی جهان

  منبع مطلب :

  http://www.jazzaab.ir/

 • نظرات() 
 • شنبه 25 بهمن 1393

  دانشمندان این نظریه محتمل را مطرح می کنند که در زیر سطح یخ زده اروپا، اقیانوس عظیم آب شور وجود داشته باشد. آنها تخمین می زنند ابعاد این اقیانوس دو برابر کل اقیانوس های زمین باشد. درصورتیکه این اقیانوس وجود داشته باشد آنگاه باید گفت که شرایط برای وجود یک اکوسیستم سراسری مهیا است.

  شروع بزرگترین پروژه کشف حیات فرازمینی

  شروع بزرگترین پروژه کشف حیات فرازمینی,با تخصیص بودجه 30 میلیون دلاری، ناسا مأموریت رسیدن به “اروپا” را کلید زد. از اروپا – یکی از 62 قمر مشتری- به عنوان محتمل ترین نقطه در منظومه شمسی برای امکان وجود حیات یاد می شود، حتی بیشتر از مریخ.

   

  چارلز بولدن رئیس ناسا از بودجه 18.5 میلیارد دلاری این آژانس فضانوردی در سال 2016 خبر داد و در عین حال به اختصاص 30 میلیون دلار جهت انجام مأموریتی روباتیکی به سوی مهمترین قمر مشتری یعنی اروپا اشاره کرد.

   

  برای جوامع علمی و فضایی، این یک خبر خوشحال کننده است زیرا اروپا اصلی ترین مقصد دانشمندان علوم فضایی برای یافتن حیات فرازمینی محسوب می شود.

   

  دانشمندان این نظریه محتمل را مطرح می کنند که در زیر سطح یخ زده اروپا، اقیانوس عظیم آب شور وجود داشته باشد. آنها تخمین می زنند ابعاد این اقیانوس دو برابر کل اقیانوس های زمین باشد. درصورتیکه این اقیانوس وجود داشته باشد آنگاه باید گفت که شرایط برای وجود یک اکوسیستم سراسری مهیا است.

   

  به طور کلی از دیدگاه زیست اخترشناسی، قمر اروپا را می توان مکانی بالقوه برای وجود حیات به شمار آورد.

   

  وجود اقیانوس عظیمی از آب، عناصر مورد نیاز برای تشکیل حیات و انرژی لازم جهت ادامه حیات سه فاکتور مهمی است که دانشمندان معتقدند در این قمر مشتری وجود دارد.

   

  ناسا سالهاست که تلاش می کند پروژه ای اکتشافی به سوی اروپا راه اندازی کند اما همواره مشکلات مالی مانع از تحقق این ایده بوده است.

   

  پروژه مورد نظر ناسا Clipper نام دارد که توسط دانشمندان آزمایشگاه پیش رانش جت در کالیفرنیا آماده می شود. آنها به لطف بودجه کلانی که به زودی دریافت می کنند وارد مرحله عملیاتی ساخت این فضاپیما می شوند.

   

   

   

  منبع:خبرگزاری مهر

   

   

   

  منبع مطلب :

  http://www.parsnaz.ir/

 • نظرات() 
 • شنبه 25 بهمن 1393

  چرا وقتی روی آیکون نرم افزارها مثلا وایبر در صفحه اصلی بلواتسکس کلیک میکنم ارور market not found. search web for installation reciper? می دهد ؟ این چند مدت که اموزش رو گذاشتیم سوالات تکراری زیاید با مضمون ذکر شده توی نظرات قید شده ، دوستان عزیزم شما اگه اموزش ها رو می خونید ۱۰۰% خودتون به حل این مشکل پی می بردید اما ، دقت کنید در اموزش بالا ما اومدیم محیط نرم افزار را برای شما کاملا تشریح کردیم ، وقتی شما روی آیکون های ردیفت دوم به بعد در نرم افزار کلیک می کنید با این ارور مواجه می شوید ! اشتباه نکنید این آیکون ها نصب شده نیستند اینا رو باید از طریق گوگل پلی دانلود کنید و نصب کنید ! برای دانلود از گوگل پلی باید گوگل سینک کنید و با ای پی غیر ایرانی برید و …. ! فقط و فقط ردیف اول مربوط به نرم افزارهای نصب شده شما هستند ، در قسمت بخش های نرم افزار BlueStacks  آموزش بالا پیکان شماره ۴ شرح دادیم ( تصویر زیر فلش شماره ۴ ) که رفتن به نرم افزارهای نصب شده توسط شما !

  در این مقاله ، مراحل نصب بلواستکس به صورت تصویری همراه با بررسی مشکلات احتمالی بلواستکس را توضیح میدهیم . با ما همراه شوید…

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

   ۱- بعد از اجرای فایل Setup با پنجره نصب باز میشه طبق تصویر زیر تیک I Accept The Terms iin The Licence Agreement رو بزنید و روی Next کلیک کنید.

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  ۲- حالا به مرحله دوم نصب می رسیم ، اگر دوست دارید نرم افزار در حالت پیشفرض شما یعنی درایو C یا هر مسیری که خود نرم افزار تعیین کرده نرم افزار نصب بشه روی Next کلیک کنید در غیر اینصورت طبق عکس زیر روی Change کلیک کرده و مسیر دلخواه خود را برای نصب تعیین کنید

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  ۳- در بخش سوم مراحل نصب به قسمتی می رسیم که دو گزینه داره به نام های App Store Accses و App Notifations بهتره هر دو تاشون تیک داشته باشند پس از این مرحله هم روی Install کلیک کنید ، سپس چند لحظه صبر کنید و برای برخی ویندوز یک پیام برای تایید نصب ظاهار میشه روی Yes کلیک کنید.

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  ۴- تصویر زیر نیز زمانی را نشان میدهد که نرم افزار روی سیستم شما در حال نصب می باشد بستگی به نوع سیستم و ویندوز زمان نصب فرق می کنه با توجه به مشصخات بالای سیستم ما نصب حدود ۲۰ ثانیه طول کشید این زمان برای ویندوزهای پایین و همچنین سیستم های ضعیف بین ۱ تا ۵ دقیقه طول خواهد کشید.

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  بخش های نرم افزار BlueStacks :

  بعد از نصب نرم افزار وارد محیط نرم افزار که می شوید شاید یه خورده برای شما گیج کننده باشد ، خصوص برای کسانی که تاح الا داشتن اندروید را تجربه نکرده اند ، ما در این بخش آموزش به بخش های این نرم افزار خواهیم پرداخت.

  نکته :دوستان عزیز لطفا دقت داشته باشید که این ویندوز نیست بلکه اندروید است ! شاید بگید این چه حرفیه منظور بنده این توقع نداشته باشید کلیک راست در اندروید فعال باشد ، شما همواره برای هر کاری کلیک چپ ماوس را نگه می دارید و یا روی گزینه ها کلیک می کنید کلیک راست در این محیط کار نخواهد کرد پس دقت کنید

  - محیط نرم افزار به صورت تصویر زیر می باشد پس ما روی هر قسمت یک پیکان گذاشته ایم و شماره کنا آنها قرار دارد بهتر است با توجه به شماره ها توضیحات زیر را دنبال کنید ( روی عکس زیر کلیک کنید و توضیحات رو بخونید ) :

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالیپیکان شماره ۱ ) کار بستن نرم افزار را بر عهده دارد.

  پیکان شماره ۲ ) بزرگ ( تمام صفحه کردن ) یا کوچک کردن محیط نرم افزار با F11 کیبورد هم انجام می شود.

  پیکان شماره ۳ ) کار عکس برداری یا اشکرین شات گیری از محیط بلواتکس رو بر عهده دارد

  پیکان شماره ۴ ) رفتن به محیط نرم افزارهای نصب شده توسط شما

  پیکان شماره ۵ ) برگشت به صفحه اصلی نرم افزار

  پیکان شماره ۶ ) برگشت به یک مرحله عقب تر در نرم افزارهای مختلف و یا بازی ها

  پیکان شماره ۷) دسترسی به هر آنچه در نرم افزار وجود دار ( تنظیمات نرم افزار ، نرم افزالرهای نصب شده و …)

  پیکان شماره ۸ ) با نگه داشتن کلیک چپ در این قسمت و کشیده آن به پایین پروسه های در حال اجرا مثلا دانلود نرم افزار یا بازی توسط نرم افزار مطلع می شوید.

  فارسی سازی محیط نرم افزار و اضافه کردن زبان فارسی به کیبورد نرم افزار :

  شاید تمامی شما هم دوست داشته باشید محیط نرم افزار BlueStacks را فارسی کنید( البته توصیه نمیشه چون شاهد هنگ نرم افزار بودیم بعد از فارسی سازی ولی تست کنید شاید برای شما مشکلی پیش نیاد ) و لازم است بدایند اگر برای وبگردی از این نرم افزار استفاده می کنید نخواهید توانست زبان فارسی در نرم افزار تایپ کنید مگر اینکه زبان فارسی به کیبورد نرم افزار اضافه کنید مراحل کار هم راحت می باشد پس با ما باشید.

  ۱- اکنون در مرحله قبل که محیط نرم افزار را به صورت پیکان شرح دادیم  طبق عکس مرحله قبل روی پیکان شماره ۷ کلیک کنید.

  ۲- طبق عکس زیر روی Blustake Setting کلیک کنید.

   آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  ۳- طبق عکس زیر روی Change Languge کلیک کنید و بعد از کلیک زبان فارسی را انتخاب کنید

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  ۴- برای اینکه هم زبان فارسی رو اضافه کنید می توانید در عکس قبلی روی Change Keaboard Seeting کلیک کنید و در بخش language زبان فارسی رو انتخاب کنید.

  آموزش نصب بازی و نرم افزار روی نرم افزار :

  ۱- نصب نرم افزار و بازی های مختلف روی BlueStacks بسیار راحت می باشد ، نرم افزار ها را دانلود می کنید و فایل Apk نرم افزار فقط با کلیک روی آن نصب می شود.

  ۲- برای نصب بازی های دیتا دار :

  - ابتدا یک فایل منیجر مانند Es File Manger رو از این لینک فایل منیجر قدرتمند آندروید ES File Explorer روی نرم افزار نصب کنید.

  - حالا بازی که دیتا دارد فایل apk اون رو نصب کنید و دیتای بازی رو در محل زیر کپی کنید C:\ProgramData\BlueStacks\UserData\SharedFolder ( دقت کنید فولدر Program Data در حالت مخفی می باشد باین خاصیت مشاهده فایل مخفی در ویندوز فعال باشد ) ، حالا نرم افزار ES File Manager که روی BlueStacks توضیح دادیم رو باز کنید در قسمت Search فایل منیجر این فولدر رو تایپ و سرچ کنید bstfolder هم اکنون در فولدر باز شده دنبال BstSharedFolder هر |آنچه کپی کردئه اید اینجا قرار دارد دیتای بازی رو می توانید با نگه داشتن کلیک چپ ماوس و ظاهر شدن منوی کوچک روی COPY کلیک می کنید ، حالا با زدن دکمه uP بالای  فایل منیجر به مسیر عقب تر که معمولا sdcard است باز می گردید با زدن Menu -> Operation -> Paste اطلاعات کپی شده اینجا قرار می گیرند.

  پیشنهادات و آموزش ها خاص نرم افزار :

  ۱ – اگر دوست دارید از یکنواختی ظاهر نرم افزار خلاص شوید و ظاهری زیبا و ساده به این ابزار بدهید پیشنهاد ما به شما استفاده از این لانچر می باشد دانلود سولو لانچر برای اندروید Solo Launcher  هستش حتما نصبش کنید محیطی زیبا و راحت به Blustacks شما می بخشه.

  ۲- کسانی که آنتی ویروس NOD 32 دارند نرم افزار بازار برای آنها کار نمی کند برای حل این مشکل آدرس bzrcdn.net را در لیست سفید آنتی ویروس قرار بدند مشکل حل میشه.

  مرکز کنترل ، ریستارت و تغییر حالت BlueStacks :

  در مراحل قبل شرح دایدم که چجوری میشه نرم افزار رو بست ، ولی با بستن نرم افزار معمولا این ابزار به طور کامل بسته نمی شود و باعث میشه بعدها مشکلاتی نظیر بسته شدن یکدفعه ای نرم افزار بوجود بیادش ، این ابزار دارای یک مرکز کنترل می باشد ، این مرکز کنترل در سینی ویندوز کنار ساعت ویندوز قرار می گیرد و شما با کلیک راست روی ان می توانید نرم افزار رو کنترل کنید عکس زیر و توضیحات کامل با توجه به فلش ها داده شده :

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  ۱- Report Problem : ارسال مشکلات نرم افزار به سازنده آن.

  ۲- Restart : ریستارت کردن نرم افزار ( وقتی که نرم افزار هنگ می کند یا لود نمی شود و یا در حالت instalizing گیر می کند ) توصیه می شود.

  ۳- Rotate Portrait Aps : حالت چرخش صفحه سه که خودش سه حالت دارد با زدن گزینه اول AUtomatic تعیین می کنید وقتی نرم افزاری احتیاج به چزخش صفحه داشت انجام شود ، حالت diasbale غیر فعال می کند و حالت Enable فعال می شود حالت اول پیشنهاد می شود.

  ۴- App installed که الان برای ما یک عدد ۵ جلوش هست یعنی ۵ نرم افزار و بازی نصب شده

  ۵- check for update : اطلاع از نسخه جدید نرم افزار

  ۶- quit : خروج از نرم افزار

  سوالات متداول :

  چرا وقتی روی آیکون نرم افزارها مثلا وایبر در صفحه اصلی بلواتسکس کلیک میکنم ارور market not found. search web for installation reciper? می دهد ؟ این چند مدت که اموزش رو گذاشتیم سوالات تکراری زیاید با مضمون ذکر شده توی نظرات قید شده ، دوستان عزیزم شما اگه اموزش ها رو می خونید ۱۰۰% خودتون به حل این مشکل پی می بردید اما ، دقت کنید در اموزش بالا ما اومدیم محیط نرم افزار را برای شما کاملا تشریح کردیم ، وقتی شما روی آیکون های ردیفت دوم به بعد در نرم افزار کلیک می کنید با این ارور مواجه می شوید ! اشتباه نکنید این آیکون ها نصب شده نیستند اینا رو باید از طریق گوگل پلی دانلود کنید و نصب کنید ! برای دانلود از گوگل پلی باید گوگل سینک کنید و با ای پی غیر ایرانی برید و …. ! فقط و فقط ردیف اول مربوط به نرم افزارهای نصب شده شما هستند ، در قسمت بخش های نرم افزار BlueStacks  آموزش بالا پیکان شماره ۴ شرح دادیم ( تصویر زیر فلش شماره ۴ ) که رفتن به نرم افزارهای نصب شده توسط شما !

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

   آموزش حل مشکل برعکس شدن مسنجر لاین در BlueStacks :

   برای حل مشکل مانند تصویر زیر روی Bluestaks Setting کلیک کنید

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  هم اکنون روی Manage Application کلیک کنید مانند تصویر زیر :

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  هم اکنون لیست نرم افزارهای نصب شده برای شما باز می شود که جلوی انها دو گزینه هستش شما نرم افزارهیا که مشکل کج شدن صفحه را دارد ( مثلا line ) تیک جلوی تبلت ان را فعال کرده و روی done کلیک کنید. ( در عکس زیر ما وایبر را در حالت تبلت قرار داده ایم )

  آموزش کامل کار با بلواستکس و حل مسائل احتمالی

  آموزش فارسی نویسی در بلواستکس :

  برای نسخه های ۰٫۹ به بالا راهی نیست که با کیبورد فیزیکی فارسی تایپ کرد فقط می تونید با کیبورد خود بلواستکس و به صورت لمسی یا با کلیک ماوس فارسی تایپ کنید برای نسخه ۰٫۸ تا ۰٫۸٫۷ می تونید از روش زیر استفاده کنید

  ۱ ابتدا این نرم افزار رو دانلود کنید و روی بلواتسکس خودتان نصب کنید ، به بخش تنظیمات bluestaks برید و اوناج قسمت  Language

 • نظرات() 
  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3  

  آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

  اَبر برچسبها


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات