در این میان شرکت فرانسوی آلکاتل بیشتر گوشی‌های با قیمت ارزان در بازار عرضه کرده است. ۱۰۱۰ D ارزان‌ترین گوشی این برند است که ۴۹ هزار تومان و ۱۰۶۰ D حدود ۷۵ هزار تومان قیمت دارد. چهار مدل گوشی دیگر این برند که هم‌اکنون در بازار ایران موجود است ۲۰۰۵ D، ۲۰۱۰ D، ۳۰۴۰  و ۴۰۰۷ است که به ترتیب ۱۲۰، ۱۵۴، ۱۵۹ و ۱۹۵ هزار تومان قیمت دارند.

اگر طرفدار گوشی‌ های ساده و ارزان قیمت بوده و به دنبال ارزان ترین گوشی های موجود در بازار ایران هستید با ما در ۷ گنج همراه شوید و پیشنهادات زیر را بخوانید…

نوکیا

همانند گذشته نوکیا بیشترین تعداد گوشی‌ های ارزان‌قیمت و ساده را تولید و راهی بازار می‌کند.

در حال حاضر ارزان‌ترین گوشی نوکیا ۱۰۵ نام دارد که با قیمت ۵۹ هزار تومان در بازار موجود است. این گوشی از صفحه‌ نمایش رنگی، رادیو FM و باتری با طول عمر بالا بهره می‌برد.

۱۰۶ گوشی دیگری از نوکیاست که ۷۰ هزار تومان قیمت دارد. این گوشی هم امکانات زیادی ندارد و فقط برای ارسال پیامک و برقراری تماس مناسب است.

اما مدل‌های ۱۰۷، ۱۰۹، ۱۱۰، ۱۱۲ و ۲۲۰ از جمله گوشی‌های دوسیم‌کارته نوکیا هستند که به ترتیب با قیمت ۷۴، ۹۲، ۱۲۴، ۱۳۰ و ۱۳۳ هزار تومان در بازار موجودند.

نوکیا ۱۲۸۰- NOKIA 1280

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

گوشی تلفن همراه ساده نوکیا – پشتیبانی بلوتوث و کارت حافظه ندارد، در عین حال باطری بسیار مناسب، قابلیت مکالمه تا ۸ ساعت با شارژ کامل باطری

قیمت در بازار ایران: ۷۰/۰۰۰ تومان

نوکیا ۱۰۰- NOKIA 100

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

تلفن همراه ساده ۶۹٫۶ گرمی، صفحه نمایش ۱٫۸ اینچ، رادیو دارد، بلوتوث و کارت حافظه ندارد، ظاهر بسیار مناسبقیمت در بازار ایران: ۸۲/۰۰۰ تومان

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

گوشی‌های سری آشا نوکیا هم گوشی‌های خوش‌قیمتی هستند که بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارند. گوشی‌های ۲۰۵، ۲۰۶، ۲۱۰ و ۵۰۰   نیز به ترتیب ۱۵۵، ۱۷۷، ۱۸۲ و ۱۹۹ هزار تومان قیمت دارند.

سامسونگ

 سامسونگ ای ۱۲۰۰- SAMSUNG E1200 PUSHA

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

تلفن همراه ساده سامسونگ- که تنها ۶۵ گرم وزن دارد در عین حال کارایی مناسبی داشته و با گارانتی مایکرو تل ارائه می شود. این تلفن همراه بلوتوث نداشته و ورودی کارت حافظه نیز ندارد. اما بعنوان یک تلفن همراه ساده، با طراحی جدید و قیمت مناسب کاملا بازار این گروه را احاطه کرده است.قیمت در بازار ایران: ۶۰/۰۰۰ تومان

 

سامسونگ – ای ۱۱۹۰- SAMSUNG E1190

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

تلفن همراه ساده – درب دار و وزن ۷۱ گرم، ساده بدون کارت حافظه و بلوتوث، قیمت در بازار ایران: ۷۰/۰۰۰ تومان

همچنین مدل‌هایC3330، C3520، S3802، CorbyII و S2580 هم در رده گوشی‌های ارزان‌قیمت سامسونگ قرار می‌گیرند که به ترتیب ۱۷۲، ۱۷۷، ۱۷۰، ۱۸۰ و ۱۸۸ هزار تومان قیمت دارند.

 

ال جی

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

شرکت ال‌جی هم سه مدل گوشی ارزان‌قیمت با نام‌های T375، T580 و T585 Dual دارد که قیمتی برابر ۱۶۳، ۱۸۰ و ۱۹۰ هزار تومان در بازار موجودند.

آلکاتل

ارزان ترین گوشی‌ های موجود در بازار ایران / بهمن ۹۳

در این میان شرکت فرانسوی آلکاتل بیشتر گوشی‌های با قیمت ارزان در بازار عرضه کرده است.
۱۰۱۰ D ارزان‌ترین گوشی این برند است که ۴۹ هزار تومان و ۱۰۶۰ D حدود ۷۵ هزار تومان قیمت دارد.
چهار مدل گوشی دیگر این برند که هم‌اکنون در بازار ایران موجود است ۲۰۰۵ D، ۲۰۱۰ D، ۳۰۴۰  و ۴۰۰۷ است که به ترتیب ۱۲۰، ۱۵۴، ۱۵۹ و ۱۹۵ هزار تومان قیمت دارند.

 

اما تعداد زیادی گوشی‌های تولید داخل همچون دیمو و GLX هم در بازار وجود دارند که قیمتی کمتر از ۱۰۰ هزار تومان دارند.

 

مدلهایی که معرفی شد، با توجه به موجود بودن و برند معتبر بوده است، در عین حال برند های متفرقه با قیمت های نزدیک نیز وجود دارد که به آن پرداخته نشده است. اگر شما هم پیشنهادی در این رنج قیمتی دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به اطلاعات این خبر اضافه شود.

گردآوری و تنظیم : گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

 

*** کپی برداری بدون لینک به ۷ گنج مجاز نمی باشد.